Hrají
Andrea Moor
Austrálie
Nejlepší seriály:
Harrow (2018) (seriál)
Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)
Home and Away (1988) (seriál)
Cameron Nugent
Nejlepší seriály:
Změna je život (1998) (seriál)
Boj o čas (2008) (seriál)
Kelly (1991) (seriál)
Max Cullen
Austrálie
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Zlatá horečka (1974) (seriál)
Tajné město (2016) (seriál)
Cecily Polson
Nejlepší seriály:
All Saints (1998) (seriál)
Tina Bursill
Austrálie
Nejlepší seriály:
Mizera (2010) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Oddělení vražd (1997) (seriál)
Peter Kowitz
Nejlepší seriály:
Farscape (1999) (seriál)
Janet Kingová (2014) (seriál)
Oddělení vražd (1997) (seriál)
Desmond Kelly
Šrí Lanka
Nejlepší seriály:
Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál)
Mirror, Mirror (1995) (seriál)
Temný rytíř (2000) (seriál)
Nadine Garner
Austrálie
Nejlepší seriály:
Rozkvět (2019) (seriál)
Vodní krysy (1996) (seriál)
Ranaři (1998) (seriál)
Diane Craig
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Co přináší řeka (1983) (seriál)
Nulová šance (1988) (seriál)
Michele Fawdon
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Co přináší řeka (1983) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Vodní krysy (1996) (seriál)
Kris McQuade
Austrálie
Nejlepší seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Místo zvané domov (2013) (seriál)
Deadloch (2023) (seriál)
Zlatko Kasumovic
Nejlepší seriály:
Nulová šance (1988) (seriál)
Halifaxová, soudní psychiatr (1994) (seriál)
Ranaři (1998) (seriál)
Vince Martin
Nizozemsko
Nejlepší seriály:
Zlatá horečka (1974) (seriál)
Nulová šance (1988) (seriál)
Detektiv Bonaparte (1992) (seriál)
Suzi Dougherty
Nejlepší seriály:
Změna je život (1998) (seriál)
Ozvěny minulosti (2020) (seriál)
Případ Kettering (2016) (seriál)
Tommy Dysart
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Proti větru (1978) (seriál)
Kelly (1991) (seriál)
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Roberto Micale
Nejlepší seriály:
L'onore e il rispetto (2006) (seriál)
Amanda Douge
Austrálie
Nejlepší seriály:
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Vexed (2010) (seriál)
Sugar Rush (2005) (seriál)
Don Barker
Austrálie
Nejlepší seriály:
Proti větru (1978) (seriál)
Co přináší řeka (1983) (seriál)
Chuck Finn (1999) (seriál)
David Letch
Nejlepší seriály:
Anzacs (1985) (seriál)
Nulová šance (1988) (seriál)
Hladina adrenalinu (1996) (seriál)
Emil Minty
Austrálie
Nejlepší seriály:
Kapitán James Cook (1987) (seriál)
Strašidelná škola (1986) (seriál)