USA,
(1992–1993), 32 h 59 min
(Minutáž: 89–90 min)
Epizody(22)
-
Austria, March 1917 (S02E01)
-
Somme, Early August 1916 (S02E02)
-
Germany, Mid-August 1916 (S02E03)
-
Barcelona, May 1917 (S02E04)
-
Young Indiana Jones and the Mystery of the Blues (S02E05)
-
Princeton, February 1916 (S02E06)
-
Petrograd, July 1917 (S02E07)
-
Skandál na Broadwayi (S02E08)
-
Vienna, November 1908 (S02E09)
-
Northern Italy, June 1918 (S02E10)
-
Young Indiana Jones and the Phantom Train of Doom (S02E11)
-
Ireland, April 1916 (S02E12)
-
Paris, September 1908 (S02E13)
-
Peking, March 1910 (S02E14)
-
Benares, January 1910 (S02E15)
-
Paris, October 1916 (S02E16)
-
Istanbul, September 1918 (S02E17)
-
Paris, May 1919 (S02E18)
-
Florence, May 1908 (S02E19)
-
Prague, August 1917 (S02E20)
-
Palestine, October 1917 (S02E21)
-
Transylvania, January 1918 (S02E22)
Hrají
Gary Olsen
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Hale and Pace (1988) (seriál)
The Day of the Triffids (1981) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Jean-Gabriel Nordmann
Nejlepší seriály:
Napoleon (2002) (seriál)
Vesnice ve Francii (2009) (seriál)
Emily in Paris (2020) (seriál)
Alan Cox
Velká Británie
Nejlepší seriály:
John Adams (2008) (seriál)
Jana Eyreová (1983) (seriál)
Tenká modrá linie (1995) (seriál)
Joe Inscoe
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Robert Trebor
USA
Nejlepší seriály:
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Murphy Brown (1988) (seriál)
Peter Appel
USA
Nejlepší seriály:
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Oz (1997) (seriál)
Larry, kroť se (2000) (seriál)
Roma Maffia
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Miliardy (2016) (seriál)
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Mark Holton
USA
Nejlepší seriály:
Tim and Eric Awesome Show, Great Job! (2007) (seriál)
Sledge Hammer, policajt s.r.o. (1986) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Bill McKinney
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Alexandra Powers
USA
Nejlepší seriály:
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Lovec z podsvětí (1998) (seriál)
Právo v Los Angeles (1986) (seriál)
James Martin Jr.
USA
Nejlepší seriály:
Jsem do tebe blázen (1992) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Superman (1993) (seriál)
Guri Weinberg
Izrael
Nejlepší seriály:
Status: Nežádoucí (2007) (seriál)
Polda a polda (2010) (seriál)
Mentalista (2008) (seriál)
Annabelle Gurwitch
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Joshua Beckett
USA
Nejlepší seriály:
Ženatý se závazky (1987) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)
Christopher John Fields
Nejlepší seriály:
Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Jeffrey Pillars
USA
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Outsider (2020) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Louis Turenne
Kanada
Nejlepší seriály:
Babylon 5 (1993) (seriál)
Murphy Brown (1988) (seriál)
Konečně zazvonilo, nová třída (1993) (seriál)
Linda Ronstadt
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Mert Hatfield
Nejlepší seriály:
Sever a Jih (1985) (seriál)
Tajemný příběh z Ameriky (1995) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Ethan Marten
Nejlepší seriály:
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)