Epizody(22)
-
Austria, March 1917 (S02E01)
-
Somme, Early August 1916 (S02E02)
-
Germany, Mid-August 1916 (S02E03)
-
Barcelona, May 1917 (S02E04)
-
Young Indiana Jones and the Mystery of the Blues (S02E05)
-
Princeton, February 1916 (S02E06)
-
Petrograd, July 1917 (S02E07)
-
Skandál na Broadwayi (S02E08)
-
Vienna, November 1908 (S02E09)
-
Northern Italy, June 1918 (S02E10)
-
Young Indiana Jones and the Phantom Train of Doom (S02E11)
-
Ireland, April 1916 (S02E12)
-
Paris, September 1908 (S02E13)
-
Peking, March 1910 (S02E14)
-
Benares, January 1910 (S02E15)
-
Paris, October 1916 (S02E16)
-
Istanbul, September 1918 (S02E17)
-
Paris, May 1919 (S02E18)
-
Florence, May 1908 (S02E19)
-
Prague, August 1917 (S02E20)
-
Palestine, October 1917 (S02E21)
-
Transylvania, January 1918 (S02E22)
Hrají
Olga Michálková
Československo
Nejlepší seriály:
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)
Tomáš Hanák
Československo
Nejlepší seriály:
Česká soda (1993) (seriál)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (seriál)
Ztracená brána (2012) (seriál)
Alice Šnirychová
Československo
Nejlepší seriály:
Tři králové (1998) (seriál)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Černí andělé (2001) (seriál)
Michaela Flenerová
Československo
Nejlepší seriály:
Červený Bedrník (1999) (seriál)
Oběti (1999) (seriál)
Piráti (1999) (seriál)
Robert Manuel
Francie
Nejlepší seriály:
Slavné útěky (1972) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Armand Meffre
Francie
Nejlepší seriály:
Série noire (1984) (seriál)
Vůně z Provence (1996) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Jean-Pierre Hutinet
Nejlepší seriály:
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Alice Neversová (1993) (seriál)
Avignonské proroctví (2007) (seriál)
Nathalie Cardone
Francie
Nejlepší seriály:
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Ron Berglas
Nejlepší seriály:
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Eric Viellard
Nejlepší seriály:
Rani - princezna rebelka (2011) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Na podruhé (2019) (seriál)
Ping Wu
USA
Nejlepší seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Cecil Cheng
Nejlepší seriály:
The Avengers (1961) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Anatol Yusef
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Preacher (2016) (seriál)
Southcliffe (2013) (seriál)
John Wood
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Napoleon (2002) (seriál)
Foylova válka (2002) (seriál)
Dorothy Tutin
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Všechny velké a malé bytosti (1978) (seriál)
Robin Hood (1984) (seriál)
Neobvyklé příběhy (1979) (seriál)
Ian McDiarmid
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Utopia (2013) (seriál)
Star Wars: Příběhy rytířů Jedi (2022) (seriál)
Profesionálové (1977) (seriál)
Paul Brooke
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Všechny velké a malé bytosti (1978) (seriál)
Černá zmije (1983) (seriál)
Foylova válka (2002) (seriál)
Miroslav Krejča
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Markéta Hrubešová
Československo
Nejlepší seriály:
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Dáma a Král (2017) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Domiziana Giordano
Itálie
Nejlepší seriály:
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)