Série(2) / Epizody(28)
Obsahy(1)
V tomto seriálu putujeme s mladým dobrodruhem po světě, sledujeme jeho dětství, kdy jej otec vyučuje filosofii v klášteře Meteora, přes první lásky, až do krutých bojů první světové války. (Czernozub)
Hrají
Terumi Matthews
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Allison Smith
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Julia Campbell
USA
Doug Jones
USA
Nejlepší seriály:
Co děláme v temnotách (2019) (seriál)
The Guild (2007) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Lloyd Owen
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Ty, já a apokalypsa (2015) (seriál)
Párování (2000) (seriál)
Původní (2013) (seriál)
Elizabeth Spriggs
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Jeeves and Wooster (1990) (seriál)
Z deníku Sherlocka Holmese (1991) (seriál)
Doctor Who (1963) (seriál)
Petr Jákl st.
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Michaela Flenerová
Československo
Nejlepší seriály:
Červený Bedrník (1999) (seriál)
Oběti (1999) (seriál)
Piráti (1999) (seriál)
Victor Slezak
USA
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Boj o moc (2018) (seriál)
Miliardy (2016) (seriál)
David Leland
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Perla v koruně (1984) (seriál)
Neskutečné historky (1976) (seriál)
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (1981) (seriál)
Milan Hein
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Chobotnice z II. patra (1986) (seriál)
Sanitka (1984) (seriál)
Michael Kitchen
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Hrát králem (1993) (seriál)
Hazardér (1990) (seriál)
Neobvyklé příběhy (1979) (seriál)
Mark Holton
USA
Nejlepší seriály:
Tim and Eric Awesome Show, Great Job! (2007) (seriál)
Sledge Hammer, policajt s.r.o. (1986) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Michel Duchaussoy
Francie
Nejlepší seriály:
L'Allée du roi (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka (2009) (seriál)
Slavné útěky (1972) (seriál)
Renato Scarpa
Itálie
Nejlepší seriály:
Hrabě Monte Cristo (1998) (seriál)
Marco Polo (1982) (seriál)
Věznice parmská (1981) (seriál)
Maria Charles
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Skins (2007) (seriál)
Návrat na Brideshead (1981) (seriál)
Desáté království (2000) (seriál)
Jane Wyatt
USA
Nejlepší seriály:
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (seriál)
Bill McKinney
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Lee Norris
USA
Nejlepší seriály:
Živí mrtví (2010) (seriál)
One Tree Hill (2003) (seriál)
Boy Meets World (1993) (seriál)
Bob Peck
Velká Británie
Nejlepší seriály:
The Storyteller (1987) (seriál)
Edge of Darkness (1985) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)