Epizody(22)
-
Vražda v Miláně (S09E01)
-
Rodinné tajemství (S09E02)
-
Informátor (S09E03)
-
Vítr ve věži (S09E04)
-
Tajný archiv (S09E05)
-
Noc kojota (S09E06)
-
Případ ztracené dcery (S09E07)
-
Klasická vražda (S09E08)
-
Vánoční tajemství (S09E09)
-
Vražda v rytmu hudby (S09E10)
-
Poslední opona (S09E11)
-
Dvojí usvědčení (S09E12)
-
Mrtvé očko (S09E13)
-
Smrt na vlnách rozhlasu (S09E14)
-
Mrtvý květinář (S09E15)
-
Práh strachu (S09E16)
-
Velké zabíjení (S09E17)
-
Pomstěná smrt (S09E18)
-
Jediný svědek (S09E19)
-
Loď zlodějů (S09E20)
-
Dívka, která přežila (S09E21)
-
Láska je vražedná vášeň (S09E22)
Hrají
Michael Woods
USA
Nejlepší seriály:
Hatfieldovi a McCoyovi (2012) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Clifton Powell
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Za rozbřesku (2006) (seriál)
Black Dynamite: The Animated Series (2011) (seriál)
Jane Withers
USA
Nejlepší seriály:
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
The Munsters (1964) (seriál)
Myšmaš Kabaret (2001) (seriál)
Time Winters
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Carnivale (2003) (seriál)
David Soul
USA
Nejlepší seriály:
Malá Velká Británie (2003) (seriál)
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Cesar Romero
USA
Nejlepší seriály:
The Tracey Ullman Show (1987) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Liz Vassey
USA
Nejlepší seriály:
Castle na zabití (2009) (seriál)
Dva a půl chlapa (2003) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Jeffrey Nordling
USA
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Sedmilhářky (2017) (seriál)
Caroline Williams
USA
Nejlepší seriály:
Chirurgové (2005) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Mentalista (2008) (seriál)
James Shigeta
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Mission: Impossible (1966) (seriál)
The Outer Limits (1963) (seriál)
Don Stroud
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Jon Polito
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Život s Louiem (1995) (seriál)
Debra Stipe
USA
Nejlepší seriály:
Mys (1996) (seriál)
Devious Maids (2013) (seriál)
Měsíční svit (1985) (seriál)
Jonathan Goldsmith
USA
Nejlepší seriály:
Longstreet (1971) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Diana Bellamy
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Krok za krokem (1991) (seriál)
Albie Selznick
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Bosch: Odkaz (2022) (seriál)
Hodný holky (2018) (seriál)
Kevin Kilner
USA
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Ve službách FBI (2009) (seriál)
Lovci zločinců (2011) (seriál)
Gary Kroeger
USA
John Bennett Perry
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
The Duck Factory (1984) (seriál)
Patrick Macnee
Velká Británie
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Cizinka (2014) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)