USA,
(1998–1999), 20 h 22 min
(Minutáž: 45–120 min)
VOD (1)
Epizody(25)
-
Tvář v písku (S07E01)
-
Stíny a symboly (S07E02)
-
Život po životě (S07E03)
-
Vezmi mě do simulátoru (S07E04)
-
Kukla (S07E05)
-
Zrada, víra a velká řeka (S07E06)
-
A znovu do té průrvy (S07E07)
-
V obležení na AR-558 (S07E08)
-
Úmluva (S07E09)
-
Je to jen papírový měsíc (S07E10)
-
Marnotratná dcera (S07E11)
-
Císařovo nové maskování (S07E12)
-
Pohled skrz (S07E13)
-
Chiméra (S07E14)
-
Ratatabum (S07E15)
-
Za války neplatí zákony (S07E16)
-
Polostín (S07E17)
-
Dokud nás smrt nerozdělí (S07E18)
-
Podivní spojenci (S07E19)
-
Proměnlivá tvář zla (S07E20)
-
Mračna se stahují (S07E21)
-
Proti větru (S07E22)
-
Extrémní opatření (S07E23)
-
Váleční psi (S07E24)
-
Co po sobě zanecháš (S07E25)
Hrají
Paul Eckstein
USA
Nejlepší seriály:
Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)
Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)
Zákon a pořádek (1990) (seriál)
Kitty Swink
USA
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
Fosterovi (2013) (seriál)
Býk (2000) (seriál)
Blake Lindsley
USA
Nejlepší seriály:
Jack Reacher (2022) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Andrea C. Robinson
Nejlepší seriály:
Castle na zabití (2009) (seriál)
Two Guys and a Girl (1998) (seriál)
Nešika (2011) (seriál)
Greg Ellis
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Invader ZIM (2001) (seriál)
Johnny Moran
USA
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
Chicago Fire (2012) (seriál)
Krok za krokem (1991) (seriál)
Art Chudabala
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Život s Louiem (1995) (seriál)
Stephen Pisani
Nejlepší seriály:
Kancl (2005) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)
Gregory Wagrowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Manhattan (2014) (seriál)
Tom Morga
USA
Nejlepší seriály:
Castle na zabití (2009) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)
J. Paul Boehmer
USA
Cecily Adams
USA
Nejlepší seriály:
Murphy Brown (1988) (seriál)
Murder One (1995) (seriál)
Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)
Jacqueline Schultz
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Gilmorova děvčata (2000) (seriál)
Michael Keenan
USA
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Maureen Flannigan
USA
Nejlepší seriály:
Zapadákov (1990) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)