Epizody(7)
-
Návrat ztracené lásky (E01)
-
Shledání na Dunaji (E02)
-
Geboren am Ganges (E03)
-
Geliebte Loire (E04)
-
Okavango - Fremder Vater (E05)
-
Kwai - Familienbande (E06)
-
Yukon (E07)
Hrají
Felix Klare
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Přítelkyně smrti (2022) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Řeka života (2013) (seriál)
Sandra Borgmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Skylines (2019) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Lisa Kreuzer
Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Příteli můj (1993) (seriál)
Richard Wagner (1983) (seriál)
Janek Rieke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nadeshda Brennicke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
The Team (2015) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Christina Hecke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Allmen (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dagna Litzenberger-Vinet
Nejlepší seriály:
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Řeka života (2013) (seriál)
Isabell Gerschke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Toni, männlich, Hebamme (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Harald Krassnitzer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Expert na zločin (2018) (seriál)
Pegah Ferydoni
Írán
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Vražda na samém konci světa (2023) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Anna Fischer
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Tilo Prückner
Německá říše
Nejlepší seriály:
Teta (1987) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Roeland Wiesnekker
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Nové výšiny (2021) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Řeka života (2013) (seriál)
Florian Lukas
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Edita Malovčić
Rakousko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Thomas Sarbacher
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Mathieu Delarive
Francie
Nejlepší seriály:
Modrá země (1995) (seriál)
Family Matters (1989) (seriál)
Řeka života (2013) (seriál)
Gaby Dohm
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Matilda Jork
Nejlepší seriály:
Řeka života (2013) (seriál)
Milena Dreißig
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Jak prodávat drogy přes internet (rychle) (2019) (seriál)
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)