Západní křídlo - Série 1 (1999) (série)
Tvůrci:
Aaron SorkinRežie:
Laura InnesScénář:
Aaron SorkinKamera:
Thomas Del RuthHudba:
W.G. Snuffy WaldenHrají:
Rob Lowe, Moira Kelly, Dulé Hill, Allison Janney, Richard Schiff, John Spencer, Bradley Whitford, Martin Sheen, Melissa Fitzgerald, John Amos, Timothy Busfield, Janel Moloney, Kim Webster, Kris Murphy (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Na povrch vyplouvá Mandyina pobuřující poznámka o Bartletovi. (HBO Max)
Hrají
Rob Lowe
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Moira Kelly
USA
Nejlepší seriály:
One Tree Hill (2003) (seriál) - herec, a.z.
Hrdinové (2006) (seriál)
Doktoři (2018) (seriál)
Dulé Hill
USA
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Hráči (2015) (seriál)
Západní křídlo (1999) (seriál)
Allison Janney
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Kominského metoda (2018) (seriál)
Studio 60 (2006) (seriál)
Richard Schiff
USA
Nejlepší seriály:
Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2016) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Aféra (2014) (seriál)
John Spencer
USA
Nejlepší seriály:
Krajní meze (1995) (seriál)
Západní křídlo (1999) (seriál)
Duckman: Private Dick/Family Man (1994) (seriál)
Bradley Whitford
USA
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Martin Sheen
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Studio 60 (2006) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Melissa Fitzgerald
Nejlepší seriály:
Chirurgové (2005) (seriál)
Západní křídlo (1999) (seriál)
John Amos
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny (1977) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Anatomie lži (2009) (seriál)
Timothy Busfield
USA
Nejlepší seriály:
Miliardy (2016) (seriál)
Nejsilnější hlas (2019) (seriál)
Studio 60 (2006) (seriál)
Janel Moloney
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Bratrství (2006) (seriál)
Kim Webster
Nejlepší seriály:
Západní křídlo (1999) (seriál)
Kris Murphy
Nejlepší seriály:
Studio 60 (2006) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Západní křídlo (1999) (seriál)
Paul Provenza
USA
Nejlepší seriály:
Zapadákov (1990) (seriál)
Západní křídlo (1999) (seriál)
Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)
Renée Estevez
USA
Nejlepší seriály:
Západní křídlo (1999) (seriál)
MacGyver (1985) (seriál)
JAG (1995) (seriál)
Aaron Lustig
USA
Nejlepší seriály:
Family Dog (1993) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
James DuMont
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Treme (2010) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Ted Marcoux
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Milénium (1996) (seriál)
David Brisbin
USA
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)