USA,
(1998–1999), 16 h 30 min
(Minutáž: 45 min)
Epizody(22)
-
Havárie 1/2 (S09E01)
-
Havárie 2/2 (S09E02)
-
Žraloci, lži a video (S09E03)
-
Dolphin Quest (S09E04)
-
Vrozený talent (S09E05)
-
Marné naděje (S09E06)
-
Horká letní noc (S09E07)
-
Krátká radost (S09E08)
-
The Swimmer (S09E09)
-
Přátelé navěky (S09E10)
-
Vrchol (S09E11)
-
Modrá hlubina (S09E12)
-
Láska v oblacích (S09E13)
-
Páni kluci (S09E14)
-
Velká cena (S09E15)
-
Pobřežní hlídka u protinožců 1/2 (S09E16)
-
Pobřežní hlídka u protinožců 2/2 (S09E17)
-
Vodní tanec (S09E18)
-
Dvojí nebezpečí (S09E19)
-
V návalu hněvu (S09E20)
-
Miss Galaxie (S09E21)
-
Hrady z písku (S09E22)
Hrají
David Hasselhoff
USA
Nejlepší seriály:
Robot Chicken (2005) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Malý Sheldon (2017) (seriál)
Rebecca Manley
Nejlepší seriály:
This Is England '90 (2015) (seriál)
This Is England '88 (2011) (seriál)
Last Tango in Halifax (2012) (seriál)
Richard Gross
USA
Nejlepší seriály:
Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)
Hledání (2014) (seriál)
Proč? 13x proto (2017) (seriál)
Robert Apisa
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Právo v Los Angeles (1986) (seriál)
David Chokachi
USA
Nejlepší seriály:
Správná Susan (1996) (seriál)
Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)
Pláž Makaha (2006) (seriál)
Kelly Packard
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Boy Meets World (1993) (seriál)
Krok za krokem (1991) (seriál)
Michael Bergin
USA
Nejlepší seriály:
Kriminálka Miami (2002) (seriál)
Cosby (1996) (seriál)
Čarodějky (1998) (seriál)
Parker Stevenson
USA
Nejlepší seriály:
Sever a Jih (1985) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Drsný šerif (2012) (seriál)
Jennifer Campbell
Nejlepší seriály:
Frasier (1993) (seriál)
Boy Meets World (1993) (seriál)
Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)
Keith Neubert
USA
Nejlepší seriály:
Two Guys and a Girl (1998) (seriál)
Křídla (1990) (seriál)
Becker (1998) (seriál)
Sven-Ole Thorsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Veselé obludy (1994) (seriál)
Captain Power and the Soldiers of the Future (1987) (seriál)
Pan nikdo (1995) (seriál)
Amber Kelleher-Andrews
Nejlepší seriály:
Ženatý se závazky (1987) (seriál)
Křídla (1990) (seriál)
Detektiv Nash Bridges (1996) (seriál)
Kimberley Furst
Nejlepší seriály:
Pobřežní hlídka (1989) (seriál)
Bobby Edner
USA
Nejlepší seriály:
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Krok za krokem (1991) (seriál)
Karen M. Waldron
USA
Nejlepší seriály:
The Tracey Ullman Show (1987) (seriál)
Dragnet (2003) (seriál)
Pobřežní hlídka (1989) (seriál)
Sam Temeles
Nejlepší seriály:
Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)
Bostonská střední (2000) (seriál)
JAG (1995) (seriál)
Michael Newman
Nejlepší seriály:
Pobřežní hlídka (1989) (seriál)
Baywatch Nights (1995) (seriál)
Ingrid Walters
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
The Morning Show (2019) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Gregory J. Barnett
Nejlepší seriály:
Mob City (2013) (seriál)
Beauty and the Beast (1987) (seriál)
Spiknutí (2006) (seriál)
Mitzi Kapture
USA
Nejlepší seriály:
Pravidla zasnoubení (2007) (seriál)
MacGyver (1985) (seriál)
Pobřežní hlídka (1989) (seriál)