VOD (2)
Epizody(26)
-
To nejlepší z obou světů 2/2 (S04E01)
-
Rodina (S04E02)
-
Bratři (S04E03)
-
Náhle člověkem (S04E04)
-
Vzpomeň si na mě (S04E05)
-
Odkaz (S04E06)
-
Opět spolu (S04E07)
-
Futurum Imperfektum (S04E08)
-
Poslední úkol (S04E09)
-
Ztráta (S04E10)
-
Datův den (S04E11)
-
Zraněný (S04E12)
-
Každému po zásluze (S04E13)
-
Stopy (S04E14)
-
První kontakt (S04E15)
-
Dítě Galaxie (S04E16)
-
Noční můry (S04E17)
-
Záhadná zmizení (S04E18)
-
Entý stupeň (S04E19)
-
Amorek (S04E20)
-
Polní soud (S04E21)
-
Půl života (S04E22)
-
Hostitel (S04E23)
-
Vnitřní zrak (S04E24)
-
Teoreticky (S04E25)
-
Usmíření 1/2 (S04E26)
Hrají
Christopher Doyle
USA
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)
Basil Wallace
Jamajka
Nejlepší seriály:
Quantum Leap (1989) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Status: Nežádoucí (2007) (seriál)
Michael Rider
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Rytíři z Houstonu (1987) (seriál)
Patrick Massett
USA
Nejlepší seriály:
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Andreas Katsulas
USA
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Skutečná dobrodružství Jonnyho Questa (1996) (seriál)
Babylon 5 (1993) (seriál)
Chris Demetral
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Krok za krokem (1991) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Patti Yasutake
USA
Nejlepší seriály:
FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)
Carolyn McCormick
USA
Nejlepší seriály:
Dobrý boj (2017) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál) - herec, a.z.
Odložené případy (2003) (seriál)
George O'Hanlon Jr.
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Četa v akci (1987) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Kim Hamilton
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1955) (seriál)
Mary Kohnert
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál)
Kim Braden
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
To je vražda, napsala (1984) (seriál)
Lebkouni (1989) (seriál)
Sierra Pecheur
USA
Nejlepší seriály:
Quantum Leap (1989) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Jane Sibbett
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Marc Alaimo
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Marco Rodríguez
USA
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
American Horror Story (2011) (seriál)
John Hancock
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Taxi (1978) (seriál)
Time Winters
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Carnivale (2003) (seriál)
Marta DuBois
Panama
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Hardcastle a McCormick (1983) (seriál)
Paul Lambert
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)