Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Tony využije toho, že s financemi Johna Sacka je to nahnuté a hledá možnost, jak vyřešit problémy s Carmeliným domem. Bobby Bacala utrpí zranění oka, Janice se střetne s Tonym kvůli tomu, jak s ní a s Bobbym jedná. A Vitovi se stýská po starém životnímu stylu. (HBO Europe)

Recenze (3)

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

”Flip? Let me explain something to you again, but differently, being a rat where I come from, is like asking someone like you to be a fucking Nazi and I don't want to hear that shit again” ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„She took off. She laughed at all this shit. Then the trip's over and she's back and she's one of us. And she wants her piece. Well, let me tell you, she get nothing! 'Cause I got the scars! so it's mine!“ Nový rozvoj zakázanej lásky, choroby a hlavne povahových vlastností postáv do nových rozmerov. Hlášky kvalitný obsah opäť výborne korenia. ()

Reklama

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"10:30, gotta be. Hour and half, lunch. The halfway fuckin' point. Don't look at your watch. Not yet. Save it. Treat yourself. 10:50, maybe 10:55. Don't look. Think of those sandwiches Jim made. When you've eaten the last bite, this fuckin' day is halfway gone. 11:30, has to be. Look at the angle of the sun. Maybe even 11:45. Okay, look. Now. 10??? Fuck me!" ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama