Posádka Červeného trpaslíka se po desetileté odmlce vrací s třemi novými díly. Lister, Rimmer, Kocour a Kryton se setkají s hologramem bývalé vědecké pracovnice Kateriny Bartikovské, která zbaví Rimmera velení a objeví způsob, jak otevřít dimenzionální bránu a poslat Listera do jiné dimenze pro ženu, s jejíž pomocí by obnovil lidskou rasu. Náhodou se celá parta dostane branou na Zemi. Tam její členové zjistí, že jsou hlavními postavami seriálu Červený trpaslík... (Weissik)

Diskuze

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

Tak nakonec z toho vybruslili dobře, protože z druhého dílu jsem měl pocit, že Doug Naylor příliš nevěděl, co si s příběhem počít. Nakonec tedy důstojná tečka za jedním z nejkultovnějších seriálů všech dob. Dávám 5 hvězd.

viperblade (hodnocení, recenze)

Mě to příjde v pohodě. První dva díly jsou super, možná proto, že jsem nečekal, že by byly naprosto stejné, jako poslední díly osmé série. Je super vidět, že si umí ze sebe udělat legraci. (Viz. ten psychoscan v obchodě.) Už se nemůžu dočkat titulků na poslední díl.

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Nechápu jak ste to jako pochopili (shlídnul sem první 2) , absulutně nechápu kam se mám dějově zařadit po osmé sérii, píšou tam o 9 let později ale co se stalo absulutně nevíme, dyt po 8 sérii, trpaslík vybouchl, rimmer s nima neodešel.... a ted že sou to nějaký postavy , který neexistujou, fakt divný...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Kryton (hodnocení, recenze)

Výborné - druhý díl dokonale vysvětluje věci na které jsem měl otázky....nebudu tady spoilerovat, ale myšlenka uniku do této dimenze je skvělá. Tedka , aby to konec ještě vyšperkoval :)

EdaS

EdaS (hodnocení, recenze)

druhej dil to vylepsuje, ale humoru tam stejne nejak moc neni...

Shokar

Shokar (hodnocení, recenze)

Nečekal sem to ale po druhém díle musím hodnocení zvednout. Ten díl je prošpikovaný spoustou narážek a skvělých hlášek. zápletka je celkem dobře vymyšlená. Někomu to sice i tak nemusí sednout, ale já už teď jenom čekám napnutej jak to celý skončí!!!! RED DWARF IS BACK

Nin

Nin (hodnocení, recenze)

Hmm.. tak zatím zklamání. První díl na trpaslíkovský poměry až děsivý průměr.

Němi

Němi (hodnocení, recenze)

Docela me ale prekvapuje kolik fandu nezna RD v originale. Internet, vyslo to i v posetkach za par korun... Dabing tady sice neni otresny jako u 98% vseho ostatniho, ale porad sotva polovicni oproti originalu. Navic serial zalozeny na slovnim humoru... :-/ Jako odabovany Black books - nesmysl.

Kryton (hodnocení, recenze)

ja videl i puvodní dabing, ale i tak kouzlo prvotního u mě pořád pusobí....prostě v době v pádu k nám do čr sotva někdo měl každý internet a youtube byl v hlavách tvurců.

Němi

Němi (hodnocení, recenze)

Kdo vychvaluje cesky dabing RD vetsinou ani original neslysel (pak by totiz nemohl tolik chvalit).

Ed.Ved

Ed.Ved (hodnocení, recenze)

1. epizodě dávám 4* ... nečekal jsem to lepší ani horší... překonat některé geniální momenty seriálu už ani asi nejde, ale zasmál jsem se. A angličtina je skvělá, miluju britskej akcent a občas jsem si to pouštěl v origoš i dřive...

ZoltanCZ

ZoltanCZ (hodnocení, recenze)

Po prvním díle absolutní hodnocení. Jiný trochu je, ale i tak jsou tam parádní momenty a duch trpaslíka stále žije. Taky jsem si chvilku zvykal na angličtinu :-)

Shokar

Shokar (hodnocení, recenze)

Musle sem se na první epizodu pdívat dvakrát abych trochu vstřebal ten počáteční šok. Rozhdoně je to jiné a neřekl bych, že špatné. Ale je to zatím jen takový vlažný rozjezd snad to ještě nabere na otáčkách :-). Jinak doufám že trochu vysvětlí příchod nové členky posádky.

Kryton (hodnocení, recenze)

Prozatím nechci hodnotit po prvním díle....počkám si na zbylé díly. Je to takové "jiné" a nenarážím na to, že to vidím v originále. Jen tomu chybí ta atmosféra, ten duch ta lehkost. Možná bych to nazval slovy Hoši z trpaslíka po 10 letech. Spoilery: jak vysvětlit trpaslíka, který naposledy díky viru byl zničen nebo Hollyho absenci a za další a to je zajimavé - Dva hologramy? No uvidíme co bude dál.

viperblade (hodnocení, recenze)

Tak první díl byl výborný. Jen mě překvapila SPOILER! smrt Kochanské. Doufám, že to vysvětlí. Pak to, že tam není Holly, mě zarazilo, ale co. Je to jiné, ale pořád vtipné!

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

Náhodou anglicky je to taky prvotřídní. Vždycky jsem miloval ten Listerův akcent. Mimochodem, už jsou i české titulky (ráno jsem to koukal bez titulků a po zhlédnutí se jako na potvoru objevily na netu anglické - no nic, jdu to zkouknout znovu, musím to trochu "nakoukat").

Carbo

Carbo (hodnocení, recenze)

Tak co zkoukli jste to někdo první část už? Já jsem zatím spokojený i když je celkem nezvyk koukat to v angličtině.

Malarkey

Malarkey (hodnocení, recenze)

narážíte na aprílový žertík, v květnu ,červnu, červenci, srpnu, září a říjnu? :-)))

Ahurmen (hodnocení, recenze)

Viperblade: přesně tak, hollyho aprílovské žerty každý měsíc neměli chybu :)

viperblade (hodnocení, recenze)

Taky se už nemůžu dočkat! Snad si zachovají Trpaslíkovský humor!!! Hlavně ať dají prostor HOLLYMU!!

Ahurmen (hodnocení, recenze)

Dva díli, které nejspíše zakončí celou sérii. Uvidíme jak to dopadne, ale pokud by někdo měl přímí odkaz na ten stream toho 10. Dubna, tak mi ho prosím pošlete Soukromou Zprávou, nebo ho dejte sem do diskuze.

Malarkey

Malarkey (hodnocení, recenze)

pokračování? kéžby, jsou to "jen" dva díly, ale zaplatpánbůh za ně :-))

Ahurmen (hodnocení, recenze)

Toto pokračování startuje 10. Dubna 2009 na Britské televizy DAVE. Na internetu bude snad možnost sledovat to přímo streamem přes TV DAVE.