VOD (2)
Epizody(21)
-
Dar z nebe (S01E01)
-
Proměna (S01E02)
-
Herní zápal (S01E03)
-
Rentgenové oči (S01E04)
-
Pod bodem mrazu (S01E05)
-
Tajemství mládí (S01E06)
-
Podivná dieta (S01E07)
-
Pod kůží (S01E08)
-
Vyděrač (S01E09)
-
Neviditelný (S01E10)
-
Proti své vůli (S01E11)
-
Ztráta schopností (S01E12)
-
Tetování (S01E13)
-
Nulové následky (S01E14)
-
Nicodemus (S01E15)
-
Nalezenec (S01E16)
-
Posel smrti (S01E17)
-
Volby (S01E18)
-
Nehoda (S01E19)
-
Cizíma očima (S01E20)
-
Bouře (S01E21)
Hrají
Dan Lauria
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Lizzy Caplan
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Machři a šprti (1999) (seriál)
Mystérium sexu (2013) (seriál)
Tom O'Brien
USA
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Měsíční svit (1985) (seriál)
Brian Jensen
Kanada
Nejlepší seriály:
Fargo (2014) (seriál)
Hell on Wheels (2011) (seriál)
Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál)
Tania Saulnier
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Past na ptáky (2001) (seriál)
Poltergeist (1996) (seriál)
Ted Garcia
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Anatomie lži (2009) (seriál)
Dva a půl chlapa (2003) (seriál)
Eric Christian Olsen
USA
Nejlepší seriály:
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Jackie Burroughs
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Cesta do Avonlea (1990) (seriál)
Mrtví jako já (2003) (seriál)
Směr jih (1994) (seriál)
George Murdock
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Longstreet (1971) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Alf Humphreys
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Uneseni (2002) (seriál)
Joe Morton
USA
Amy Adams
Itálie
Nejlepší seriály:
Kancl (2005) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Ostré předměty (2018) (seriál)
Malcolm Stewart
Kanada
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Alejandro Rae
Španělsko
Nejlepší seriály:
Na Západ (2005) (seriál)
Hell on Wheels (2011) (seriál)
Klondike (2014) (seriál)
Robert Wisden
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Tony Todd
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
DOTA: Dračí krev (2021) (seriál)
Michael Eklund
Kanada
Nejlepší seriály:
Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2016) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Andrew Johnston
Nejlepší seriály:
Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Uneseni (2002) (seriál)
Michelle Goh
Singapur
Nejlepší seriály:
Sedm dní (1998) (seriál)
Černý anděl (2000) (seriál)
Jednotka zpětného nasazení (1998) (seriál)
Jessica Amlee
Kanada
Nejlepší seriály:
For All Mankind (2019) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)