USA,
(2004–2005), 15 h 52 min
(Minutáž: 41–53 min)
VOD (2)
Epizody(22)
-
Válka (S04E01)
-
Návrat (S04E02)
-
Pozlátko (S04E03)
-
Nápoj lásky (S04E04)
-
Rychlejší než blesk (S04E05)
-
Převtělení (S04E06)
-
Finále (S04E07)
-
Kouzlo (S04E08)
-
Vražedný flirt (S04E09)
-
Noční můra (S04E10)
-
Svatba (S04E11)
-
Bolestná ztráta (S04E12)
-
Konec fotbalisty (S04E13)
-
Psí kamarád (S04E14)
-
Druhý kámen (S04E15)
-
Lucy (S04E16)
-
Druhé já (S04E17)
-
Duch (S04E18)
-
Ztráta paměti (S04E19)
-
Evan (S04E20)
-
Zajatci okamžiku (S04E21)
-
Tajemství kamenů (S04E22)
Hrají
Frank Charles Turner
Kanada
Nejlepší seriály:
Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Chad Krowchuk
Nejlepší seriály:
Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Cestovatelé časem (2016) (seriál)
Anthony Harrison
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Podivné náhody (1995) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
David Orth
Kanada
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Prváci (1993) (seriál)
Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál)
Tom Pickett
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Craig Veroni
Kanada
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Jeremy Jones
Nejlepší seriály:
Dirk Gently's Holistic Detective Agency (2016) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Kimani Ray Smith
USA
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Mrtví jako já (2003) (seriál)
Brandi Alexander
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
iZombie (2015) (seriál)
Grand Army (2020) (seriál)
J.P. Manoux
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Morris Chapdelaine
Kanada
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Dave 'Squatch' Ward
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Dračí princ (2018) (seriál)
Traders (1996) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Ecstasia Sanders
USA
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)
Emy Aneke
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Uneseni (2002) (seriál)
Dayna Devon
Nejlepší seriály:
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Dva a půl chlapa (2003) (seriál)
Třetí hlídka (1999) (seriál)
John Shaw
Kanada
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Mina E. Mina
Egypt
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Lucia Oskerová
Nejlepší seriály:
Atypický (2017) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Battlestar Galactica: The Face of the Enemy (2008) (seriál)
Kaleena Kiff
USA
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Příběhy Pepka námořníka (1987) (seriál)
Smallville (2001) (seriál)
Rebecca Reichert
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Svoboda nade vše (2000) (seriál)