Tvůrci:
Joel SurnowKamera:
Milan PodsedlýHudba:
Sean CalleryHrají:
Peta Wilson, Don Francks, Eugene Robert Glazer, Donna Christo, Leanne Poirier Greenfield, Earl Pastko, David Nerman, Roy Dupuis, Matthew Ferguson (více)Epizody(22)
-
Tvrdé přistání (S02E01)
-
Zvláštní agent (S02E02)
-
Třetí do hry (S02E03)
-
Konec se blíží (S02E04)
-
Nový režim (S02E05)
-
Příkaz zabíjet (S02E06)
-
Poločas rozpadu (S02E07)
-
Viditelná temnota (S02E08)
-
Srdce na dlani (S02E09)
-
První akce (S02E10)
-
Médium (S02E11)
-
Duševní oběť (S02E12)
-
Nic se nestalo (S02E13)
-
Nečekané setkání (S02E14)
-
Pocuchaná logika (S02E15)
-
Síla zvyku (S02E16)
-
Nákaza (S02E17)
-
Mimo plán (S02E18)
-
Včerejší noc (S02E19)
-
Dilema (S02E20)
-
Adrianina zahrada (S02E21)
-
Konec hry (S02E22)
Hrají
Nigel Bennett
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Cesta do Avonlea (1990) (seriál)
Orphan Black (2013) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Grygorij Hladij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Rekrut (2022) (seriál)
Brutální Nikita (1997) (seriál)
Kung Fu: Legenda pokračuje (1993) (seriál)
Roman Podhora
Kanada
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Služka (2021) (seriál)
Chantal Quesnelle
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)
Kennedyové (2011) (seriál)
Denis Forest
Kanada
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Detektiv Marlowe (1983) (seriál)
Kyle Downes
USA
Nejlepší seriály:
Příběhy ze záhrobí (1993) (seriál)
Láska je Láska (2004) (seriál)
Husí kůže (1995) (seriál)
Ned Vukovic
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Faktor Psí: Kronika paranormálních jevů (1996) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Gina Torres
USA
Nejlepší seriály:
Firefly (2002) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
David Collins
USA
Nejlepší seriály:
Dobrodružná kriminalistika (1997) (seriál)
Flashpoint (2008) (seriál)
Code Name: Eternity (1999) (seriál)
Alice Poon
Nejlepší seriály:
Dobrodružná kriminalistika (1997) (seriál)
Flashpoint (2008) (seriál)
Sailor Moon (1995) (seriál)
Peter Mensah
Ghana
Nejlepší seriály:
Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)
Spartakus (2010) (seriál)
Dobrodružná kriminalistika (1997) (seriál)
Janet Kidder
Kanada
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Joaquim de Almeida
Portugalsko
Nejlepší seriály:
Šógun (2024) (seriál)
Camino de Santiago (1999) (seriál)
Archer (2009) (seriál)
Khandi Alexander
USA
Nejlepší seriály:
The Corner (2000) (seriál)
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Co děláme v temnotách (2019) (seriál)
Carlo Rota
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Traders (1996) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
John Ralston
Kanada
Nejlepší seriály:
Queer as Folk (2000) (seriál)
Zpátky do práce (2017) (seriál)
Bomb Girls (2012) (seriál)
Jane Moffat
Nejlepší seriály:
Queer as Folk (2000) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Souputníci (2023) (seriál)
Warren Scott
Nejlepší seriály:
Brutální Nikita (1997) (seriál)
Jason Noel
Nejlepší seriály:
Brutální Nikita (1997) (seriál)
Jean Yoon
USA
Nejlepší seriály:
Expanze (2015) (seriál)
Orphan Black (2013) (seriál)
Kimova večerka (2016) (seriál)