Reklama

Reklama

Fantasy Island

(seriál)
USA, (1977–1984), 129 h 23 min (Minutáž: 46–96 min)

Tvůrci:

Gene Levitt

Scénář:

Steve Fisher, Brian Bird, Daniel B. Ullman, Migdia Chinea (více)

Hrají:

Ricardo Montalban, Hervé Villechaize, James Daughton, Wendy Schaal, Peter Lawford, Nicole Eggert, David Hedison, Stella Stevens, Cynthia Rhodes, Sid Haig (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(154)

Obsahy(1)

Pan Roark, tajemný majitel záhadného ostrova někde v Tichém oceánu, může splnit všem jakékoliv přání a sny, ale za jedné podmínky. Lidé, co už jsou jednou na tomto ostrově, jej nesmí nikdy opustit. (reich)

Recenze (2)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Nemal som tú možnosť zhliadnuť komplet všetky časti tohto seriálu, ale musím povedať, že koncept sa mi celkom páčil aj napriek tomu, že to malo neduhy onej doby a že každá jedna časť mala akýsi rutinný charakter s menšími dejovými obmenami. Každopádne nápadov a príbehov tam bolo viac než dosť a atmosféra exotického ostrova bola príjemná. V rámci žánru je tento seriál určite lepším nadpriemerom, ale na štvrtú hviezdu u mňa žiaľ nedozrel. Každopádne Tatoo nemal chybu. 65 % ()

Galerie (32)

Zajímavosti (8)

  • Studio ABC chtělo jako pana Roarka obsadit Orsona Wellese, ale Spelling ho zamítl pro jeho komplikovanou povahu. Odmítal také návrhy, aby se k Roarkemu a Tattoovi připojila sexy společnice. V 5. sérii se přesto v obsazení objevila Wendy Schaal jako pomocnice Julie, blonďatá neteř pana Roarka. (kenny.h)
  • Seriál vznikl tak, že producenti Aaron Spelling a Leonard Goldberg představovali různé návrhy výkonnému řediteli ABC Brandonovi Stoddardovi, který ale všechny zamítl. Na to Spelling vyhrkl: „A co chcete!? Ostrov splněných přání!?“ (kenny.h)

Související novinky

Dívčí James Bond od režiséra Kick-Ass?

Dívčí James Bond od režiséra Kick-Ass?

22.03.2019

Režisér Jeff Wadlow (Kick-Ass 2, Vadí nevadí) se čerstvě upsal adaptaci dalšího akčního komiksu. Série Danger Girl sleduje příběh mladé dobrodružky Abbey Chase, která se nedobrovolně přidá k ryze… (více)

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

01.08.2018

Poněkud zvláštní projekt si společně vybrali režisér druhého Kick-Ass Jeff Wadlow (Vadí nevadí) a hororový producent Jason Blum (Uteč). Chtějí totiž adaptovat seriál Fantasy Island z roku 1977, ve… (více)

Reklama

Reklama