USA,
(1986–1987), 17 h 40 min
(Minutáž: 41–49 min)
Epizody(22)
-
Honba za senzací (S03E01)
-
Vyměň si partnera a tanči (S03E02)
-
Zločin z vášně (S03E03)
-
Spojení s Castrem (S03E04)
-
Úplněk v L.A. (S03E05)
-
Pozdrav ze San Franciska (S03E06)
-
Upřímné doznání (S03E07)
-
Láska, nenávist a Sporty James (S03E08)
-
Dohoda (S03E09)
-
Rozhoupaná kolébka (S03E10)
-
Špatná společnost (S03E11)
-
U protinožců (S03E12)
-
Přímo do srdce (S03E13)
-
Requiem za seržanta McCalla (S03E14)
-
Dvojí nebezpečí (S03E15)
-
Dívka ze sousedství (S03E16)
-
Každým okamžikem (S03E17)
-
Zrození dítěte (S03E18)
-
Přestřelka (S03E19)
-
Honička 1/2 (S03E20)
-
Honička 2/2 (S03E21)
-
Stíny (S03E22)
Hrají
Raymond St. Jacques
USA
Nejlepší seriály:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Kořeny (1977) (seriál)
Carmen Zapata
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Wonder Woman (1975) (seriál)
Leif Garrett
USA
Nejlepší seriály:
Wonder Woman (1975) (seriál)
Griffinovi (1999) (seriál)
Gunsmoke (1955) (seriál)
Eileen Seeley
Nejlepší seriály:
Quantum Leap (1989) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Corinne Camacho
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
The Six Million Dollar Man (1974) (seriál)
Bewitched (1964) (seriál)
William Bronder
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Garry Corgiat
Nejlepší seriály:
Hunter (1984) (seriál)
Tracy Vaccaro
USA
Nejlepší seriály:
Hunter (1984) (seriál)
J.E. Freeman
USA
Nejlepší seriály:
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Padlí andělé (1993) (seriál)
Mark Arnott
USA
Nejlepší seriály:
Columbo (1971) (seriál)
Měsíční svit (1985) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Larenz Tate
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Power (2014) (seriál)
Shawn Elliott
Nejlepší seriály:
Cosby Show (1984) (seriál)
Kriminálka Miami (2002) (seriál)
Unesený (2006) (seriál)
Richard Cox
USA
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Za svitu měsíce (2007) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Montrose Hagins
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Leigh Christian
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
The Six Million Dollar Man (1974) (seriál)
Tom McCleister
USA
Nejlepší seriály:
Banshee (2013) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Four Kings (2006) (seriál)
Susan Peretz
USA
Nejlepší seriály:
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Ženatý se závazky (1987) (seriál)
Robert Ridgely
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Centurions (1986) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Dana Lee
Čína
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Četa v akci (1987) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Ji-Tu Cumbuka
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny (1977) (seriál)
The Six Million Dollar Man (1974) (seriál)
Night Gallery (1969) (seriál)