USA,
(2015–2016), 16 h 22 min
(Minutáž: 41–44 min)
Tvůrci:
Dick WolfHudba:
Mike PostHrají:
Mariska Hargitay, Richard Belzer, Kelli Giddish, Ice-T, Peter Scanavino, Raúl Esparza, Dallas Roberts, Elizabeth Marvel, Tamara Tunie, Andy Karl (více)VOD (1)
Epizody(23)
-
Ďábelské čtvrcení (S17E01)
-
Patologický patolog (S17E02)
-
Transsexuál (S17E03)
-
Selhání instituce (S17E04)
-
Odůvodněná střelba (S17E05)
-
Mateřské pudy (S17E06)
-
Otcovské břemeno (S17E07)
-
Smutné pátrání (S17E08)
-
Míra zkaženosti (S17E09)
-
Lov na zajíčky (S17E10)
-
Událost v domě (S17E11)
-
Nedorozumění (S17E12)
-
Čtyřicet jedna svědků (S17E13)
-
Celostátní pátrání (S17E14)
-
Vedlejší škody (S17E15)
-
Oběti slávy (S17E16)
-
Přesun na Manhattanu (S17E17)
-
Pekelný spolek (S17E18)
-
Vyděděnci z útulku (S17E19)
-
Módní zločiny (S17E20)
-
Znásilnění reality (S17E21)
-
Křižovatka životů (S17E22)
-
Chvíle upřímnosti (S17E23)
Hrají
Jean Tree
Nejlepší seriály:
Ztraceni (2004) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Iron Fist (2017) (seriál)
Jared Kemp
USA
Nejlepší seriály:
Godfather of Harlem (2019) (seriál)
Najděte mi hrdinu (2015) (seriál)
High Maintenance (2012) (seriál)
Robin de Jesus
USA
Nejlepší seriály:
Big Mouth (2017) (seriál)
Jak dobýt Ameriku (2010) (seriál)
Představujeme vám Chippendales! (2022) (seriál)
Madeleine Lodge
Nejlepší seriály:
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Daniel Covin
Nejlepší seriály:
Černá listina (2013) (seriál)
Girls (2012) (seriál)
Zelený servis (2016) (seriál)
Myrna Cabello
Nejlepší seriály:
Co děláme v temnotách (2019) (seriál)
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Mozart in the Jungle (2014) (seriál)
Rachel Alana Handler
Nejlepší seriály:
Goliáš (2016) (seriál)
Nemocnice New Amsterdam (2018) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Fedna Jacquet
Nejlepší seriály:
Nemocnice New Amsterdam (2018) (seriál)
Černá listina (2013) (seriál)
Město na kopci (2019) (seriál)
Ron Simons
USA
Sonia Manzano
USA
Nejlepší seriály:
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Casagrandovi (2019) (seriál)
Rachel Annette Helson
Nejlepší seriály:
Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)
Power (2014) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Brittany Campbell
Nejlepší seriály:
Mistr amatér (2015) (seriál)
Policie Chicago (2014) (seriál)
Třetí hlídka (1999) (seriál)
Bridget McGarry
Nejlepší seriály:
The Jim Gaffigan Show (2015) (seriál)
Mrtvý bod (2015) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Angus O'Brien
Nejlepší seriály:
Rise (2018) (seriál)
Černá listina (2013) (seriál)
The Path (2016) (seriál)
Germar Terrell Gardner
Nejlepší seriály:
Orange Is the New Black (2013) (seriál)
Rozvedený se závazky (2010) (seriál)
Gotham (2014) (seriál)
Pat Kiernan
Kanada
Nejlepší seriály:
The Punisher (2017) (seriál)
Daredevil (2015) (seriál)
Miliardy (2016) (seriál)
Kathryn Rossetter
USA
Nejlepší seriály:
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Právo v Los Angeles (1986) (seriál)
Plný dům (1987) (seriál)
W. Tré Davis
USA
Nejlepší seriály:
Orange Is the New Black (2013) (seriál)
Policie Chicago (2014) (seriál)
Zbrojnice (2017) (seriál)
Jaiden J. Smith
Nejlepší seriály:
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Spravedlnost v krvi (2010) (seriál)
Two Sentence Horror Stories (2017) (seriál)
Tony Rossi
Nejlepší seriály:
Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)
Zlá krev (2017) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)