Nováci

Rodinný / Komedie
Česko, (1995–1996), 52 h 25 min (Minutáž: 22–30 min)

Pavel Zedníček, Ota Jirák, Jana Paulová, Jitka Ježková, Jitka Schneiderová, Jan Čenský, Filip Rajmont, Adéla Gondíková, Jana Janěková, Viktor Maurer, Dalibor Gondík, Michal Jagelka, Jiří Pomeje (více)

Ota Jirák vás vítá v kruhu rodinném, kde vládne pohoda jako řemen. (TV Nova)

SenFlxr odpad!

Jsem "opravdu rád" že jsem si na tenhle seriál díky csfd vzpoměl. To bylo něco hrozného, ale na druhou stranu dneska se točí srovnatelné hovadiny, viz všechny ty ordinace a erpéčka atd. Takže dobou to asi nebylo, spíše lidmi pro které se tohle točilo a dodnes točí. ()

HCdracice

Český, resp. Novácký pokus o sitcom, který bohužel příliš nevyšel. Dialogy, které jsou často na hranici "demence" o vtip ani nezavadí. Ale co můžeme čekat od Novy? Inteligentí humor učitě ne :-D. ()

Reiner

První takový pokus něco "amerického" na český způsob. Nedopadlo to špatně. Vezměte v potaz rok natáčení, celková situace apod. A výsledek je opravdu na hvězdičku. Bohužel jedinou... ()

walkingdead

Dal jsem si po letech z každé řady 1 epizodu, abych se ujistil, že jsem tomuto shitcomu při hodnocení dle vzpomínek nekřivdil. Co k tomu říct. Mám docela rád Jiráka i Zedníčka, ale zase ne tolik, abych jedl jejich hovna. ()

Salus odpad!

To se snad ani seriózně hodnotit nedá. Velmi nepovedený pokus o domácí sitkom. Stupidní příběhy, stupidní dialogy a záplava neherců. ()

Simako odpad!

Jo tohle je hodně povedenej kousek, fakt jo!!! Ota Jirák, to je kauf!! Prosím Vás jeho vývoj se zastavil při Jů a Hele!! Proč ho pouštěli vůbec ven!!! Ha ha " To je fór "!!! Odpad!!! ()

Ajay

Další z řad situačních seriálů v produkci Nova TV. Rychle a levně, hlavně rychle a levně, ničím jiným se produkce neřídí. ()

Kindernay

Jednu hvězdičku dávám za tu první sérii s Otou Jirákem a Janou Janěkovou, ta sice samozřejmě ani zdaleka nedosahovala úrovně amerických sitkomů,ale ještě to šlo, každopádně ta druhá série s Pavlem Zedníčkem a Janou Paulovou byla strašná. ()

TheMe odpad!

Čirou náhodou jsem na youtube narazil na jeden díl a tak jsem si osvěžil dětská léta. Ke vší smůle, protože to je fakt trapnost, která nemá obdoby. ()