Krokov

Co vznikne, když se už tak bezduchý Mantegna podívá na Twin Peaks Return? Foglar na smrtelné postelii s vygumovanou palicí morfiem! Co vznikne, když natočí David Lynch novou sérii Twin Peaks? Jedno z největších uměleckých děl v dějinách lidstva, na jehož mentální zpracování je Mantegna na opiátech prostě krátký! 17. a 18. díl je totální mindfuck! ()

Lodovico

Videl som príbeh puzzle-No.7, puzzle-No.6, a puzzle-No.8 na ktoré odkazoval P. Jeffries sa nekonalo a o Judy sa nebudem už baviť vôbec. Aspoň, že došlo na 430, Richard a Linda z úvodu seriálu. Pretože pre DL sú všetky postavy tulpy, potešil ma revival dvojice z Modrého zamatu, ktorá si to konečne rozdá v moteli. V každom prípade Lynchovo rozbíjanie jednoty deja, času a miesta sa dostalo o úroveň vyššie a aj keď kúzelník videl budúcu minulosť, tak v prítomnosti bol vždy stratený, lebo vigvam. ()

timmy321

Epizoda, která měla nastolit pořádek, rozsévá totální chaos a předkládá divákům úplně novou realitu. Nebo? ()

Mantegna odpad!

Je trapné číst ty pětihvězdičkové komentáře, jak jsou jeden jak druhý stále o hovně! Shrnutí TPR jsem vystihl v komentáři k celé sérii. Zbytek komentářů těchto jalových, zmatených, pětihvězdičkových idiotů, co jsou stále jen jeden, nemá cenu číst. Jak píšu: jsou stále o hovně.💩💩🙈💩💩💩💩 ()

Horal.P

Byl to jiný seriál, než někteří z nás čekali. Podíval jsem se znovu na 17. a 18. dil a opravdu jsem zklamán nepřehledností děje a nedokončeností příběhových linek. Zajímavý nápad byl ten s Laurou v jiné realitě. Spousta věcí zůstala úplně nedořečených a nedořešených .... a to , že se čtvrté řady nedočkáme, kde by se věci možná trochu vyjasnily, víme všichni. Podívejte se na sledovanost Pilotu první řady a závěru Returnu. Propastný rozdíl, který nečekali ani největší skeptici. Takže fajn, že Laura asi žije (jeden z nejlepších nápadů Returnu), Ed a Norma jsou konečně spolu , Bobby je hodnej policajt ,ale to bohužel nestačí a úplně otevřený konec to zazdil zcela. Komu se to líbí fajn, já si jdu pustit 1 a 2 řadu :-) ()