Shoky a Morthy jsou kamarádi od školních let a zároveň youtubeři s našláplou kariérou. Morthyho však už jejich dětinské pranky přestávají bavit, také díky vlivu jeho přítelkyně, ambiciózní influencerky Sáry. Když poslední video kluků sklidí na sítích vlnu kritiky, jejich kanál přestane vydělávat a vyslouží si za něj veřejně prospěšné práce, vypadá to na jejich definitivní rozchod. Jedinou šancí, jak si napravit youtuberskou pověst, je společný plán na „poslední velkou akci“. Shoky, Morthy, Sára, svérázná lovkyně duchů Lucie a prodejce vysavačů (a neúspěšný youtuber) Radomil se vydávají po dálnici D1 na divokou jízdu vstříc objasnění záhady Devíti křížů. (Falcon)

Kopi1

Na české poměry to nebylo zas tak špatný, pár hlášek se povedlo, tempo mohlo být lepší, postava Andrey Daňkové mi přišla spíš otravná a její krátké vlogy šly určitě udělat lépe. Námět na příběh se mi docela zamlouval, pak to ale začalo pokulhávat a konec byl za mě divně vymyšlený, uvítal bych spíše asi nějaké to 'nadpřirozeno'. V průběhu filmu jsem se nenudil, ale že bych brečel smíchy a liboval si v každé scéně, když byli oba před kamerou tak to ne. A komu se youtubeři nezamlouvají, tak ať se radši nekouká. Za mě průměrný film, který ničím nevyniká, pár dobrých hlášek to nezachraňuje, slabší 3 hvězdy. ()

Olík

A to mi věřte, že jsem se těšil…..vím, že mám asi hlavu někde v oblacích, ale myslel jsem si na něco ve stylu například Apokalypsy v Hollywoodu (r.2013)…..úchylnou jízdu, která jde až na dřeň. Pokus byl….ale takový schovaný pod stolem. Rovnou se přiznám, že mne nenapadají žádná vhodná jména, za mne však hlavně špatně obsazené. Vůbec se nebudu bavit třeba o Martině Babišové....to snad ani není herečka….ale hlavně ústřední dvojice. Štáfek je, co se týče nekorektních postav, až příliš silně spjat s postavou bohémské kopačky Lavih. A Kozub…….tak ten se momentálně zamotal do Kohákovy sítě a tvůrci by si měli začít uvědomovat, že nemusí být všude….rozhodně ne v roli infantilního youtubera. Co se týče castingu, tak musím vyzvednou Tomáše Magnuska. Jinak, když tak přemýšlím, tak jsem se zasmál snad jenom dvakrát a to ještě zapříčinil opět Tomáš Magnusek……a to, že mi celkově jako vítěz pomyslného závodu vyšel právě tento dnes poloviční režisér, má také svoji vypovídací hodnotu. Určitě jsem nečekal zvrácenost typu Párty Hárd (r.2019), ale vyjma asi posledních dvaceti minut jsem prostě chtěl mnohem víc….a přitom samotný příběh byl sám o sobě vůbec nebyl špatný. Asi ještě v naší zemičce nedozrál čas na podobnou taškařici. ()

Rockerman

Protentokrát zapomenu, co si o youtuberech, influencerech a jiných podobných zbytečných existencích myslím a pak mohu říci, že jsem viděl překvapivě vtipný film téměř bez trapných scén. Radomil je top! ()

Lyžař

Cekal jsem asi o 200% vic! To musim rict hned zkraje. No, hudba dobra, kameru snad hnojit taky nemusim. Ale ten scenar..asi nejsem cilova skupina tohohle dila. Kozuba jeste jako herce beru, ale Lavi? No hrozny. Proste mu to neverim. Do Timi Taka dobrej, do filmu ne. Asi nej hereckej vykon ta divnokrasna holka s kazdym okem jinym. Vlastne nevesta je to :) no, cekal jsem hodne, hodne ale asi ani prijit nemohlo, jak si tak uvedomuju :( ()

mi-ib

Má to pár velmi vtipných momentů a hlášek, u kterých jsem se nahlas smál. Ke konci to připomínalo ojedinělou atmosféru, kterou si pamatuji u českých filmů snad jen u Choking Hazard. Ale občas to docela drhlo a jakoby Kozub a Štáfek nebyli dostatečně nosnou dvojicí, která ten film může utáhnout. Dokonce je často zastínil Magnusek, právě. ()

mala_kea

Každý jednou za život šlápne do psího..... já ted šlápl do velkého a smradlavého a ta pachuť mi zůstane na botě dlouho. Hvězda navíc snad za rozměr, kterým se možná česká kinematografie může vydat. ()

LyBerion

Sympatický a tak zvláštně koukatelný. Celý to stojí na dvojce Kozuba se Štáfkem, pokud máte tyhle dva rádi určitě se to zkouknout dá. ()

geek.ondra

Účinné vtipy, obstojná režie a vynikající ústřední duo Šafránek/Kozub. Chyby to má ale v rámci českých komedií je to překvapení obřích rozměrů. 7/10 ()

Razzor_82

WTF, tak tohle je už vážně síla! Parodie pro děti školou povinné. Partička youteberů jede teda velké umělé hovna. Kozub je absolutně trapný, Štáfek už je totálně provařený, Fitgnusek v roli blbečka na odstřel a Babišová je neskutečně nesympatická. Je to nuceně vtipné, bez příběhu, nezajímavé a nechutné. Fehu stvořil nový komediální grál české kinematografie. Já se při tom filmu měl i smát? 2/10 ()

rublik05

Upřímně řečeno, zábavnou komedii si teda představuji trochu jinak. Ačkoliv mám Štěpána Kozuba rád, jeho humor mi sedí, tak tady jsem byl z jeho výkonu trochu zklamaný, tím nechci říct, že by hrál špatně, ale asi jsem měl zbytečně velké očekávání. Mimo pár narážek jsem nepostřehl jedinou zapamatovatelnou vtipnou scénu, vlastně ani nebylo jednoduché určit, o jaký žánr se vlastně jedná. Na komedii prakticky nulová zábavnost, na horor málo hororových prvků, na dobrodružství zase žádné výpravné prvky, dost jsem se v tom ztrácel. Mé rozporuplné pocity umocnila určitá míra nezáživnosti, dobrou polovinu stopáže jsem se docela intenzivně nudil, zachránil to snad jen nečekaný závěr, který se mi líbil asi nejvíc a podle mě se jedná o nejlepší část filmu. Abych nezapomněl, musím pochválit pana Magnuska, který je až překvapivě autentický a v některých momentech se mi líbil víc, než hlavní dvojice youtuberů. 4/10. ()

bararich8

Českým filmům se vyhýbám velkým obloukem, ale když je tam Kozub, risknul jsme to, bohužel zase nic. Jako nápad to má dobrý, občas je vtipné, Mangusek tam ze sebe dělá dobrýho idiota, ale některé scény jsou uplně trapné a herecké výkony místy zcela chybějící. Škoda. 2,5* ()

hrumsrt

Za kolik let si na tohle ještě vzpomeneme, až bude film s tématem youtuberů zcela běžnou až tuctovou žánrovkou.. Je to originální nápadité a protkaný tolika odkazy na skutečný svět těhle internetových hvězdiček. Dvojice Kozub a Štáfek je pro sebe tak nějak stvořená, perfektně jim to ladí. Neříkám, že to chci, ba naopak, ale tohle je tak nějak budoucnost.. Není to sice nějak ultra vtipný, ale neurazí to. Jediná výtka ta závěrečná sekvence ve sklepě, to už byl přece jen trošku bizár a trikově odfláklé. Nicméně ten fakt  předposlední záběr byl za odměnu! Otázka, jak moc velkou masu může tenhle poměrně specifický a netradiční snímek oslovit. 50% ()

anitae

Dala jsem tomu šanci, ale humor Kozuba není pro mě. Kozub, Magnusek, Nedvědi....zasmála jsem se jednou u vysavače. Ale na takovou kravinu dlouho nezapomenu. ()

DAPDO

Moc příležitostí k zasmání jsem tam teda nenašel, je to taková chujovina na jedno nudný odpoledne, ale protože mám ty dva chuje rád, dám aspoň dvě hvězdy. ()

Urukhaj98

Andy Fehu je borec. Víc takových filmů a tak šikovných tvůrců, co se nebojí vykročit mimo konvence české kinematografie. 9/10 ()

HappyDeath

Ano Ano Ano! Chtě nechtě musím přiznat, že jsem z tohohle počinu nadšený. Jasný, je to kýčovité jako prase, ale současně je to děláno prostě s citem pro věc. A v neposlední řadě, pokud jste alespoň trochu úchylní, tak se prostě pobavíte. Navíc duo Štáfek-Kozub je za mě fakt suprové a poprvé se mi líbil ve své roli i T. Magnusek. Na to, že je český film, tak fakt super. Rád bych viděl i nějaké pokračování.... ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD