Villains

Film sa točí okolo dvojice amatérskych zlodejov, ktorí majú veľkú smolu. Rozhodli sa totiž vykradnúť dom, ktorého obyvatelia nie sú obyčajní predmestskí manželia a majú pár škaredých tajomstiev. Takých, ktoré sa nesmú dostať von a kvôli ktorým budú ochotní zabíjať. (dixx)

Drolit

Z filmu šlo bohužel hodně cítit, že se ho ujali dva nezkušení režiséři. Po letmé rešerši jsem zjistil, že zatím nenatočili žádné velké parády, a tak mi bylo jasné, že ani tenhle film nezařadím mezi svoje oblíbené tohoto žánru. A mé předpovědi se vyplnily. Ačkoliv je film postaven na docela hezké myšlence, má nevyužitý potenciál. Humor nefunguje, při pár scénkách jsem se maximálně pousmál. Scény u psychopatů v domě jsou takové křečovitě natočené. Napětí tam nejde cítit vůbec, což je asi největší škoda, protože pár pasáží si o to vysloveně žádalo. Jediné, co můžu pochválit, je námět a herecké obsazení, Bill Skarsgård se do role krásně hodil a celkově všechny postavy plnily svou úlohu dobře. Každopádně pokud film vynecháte, nejspíš o nic nepřijdete. ()