F1: Touha po vítězství

• Česko Formule 1: Touha po vítězství (více)

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni. (Netflix)

lone_wolf_

Seriál, po ktorom sa nebudete na formulu pozerať ako na nudné kolečká a ktorý vám umožní nahliadnuť do tohoto sveta, ktorý je hyperkompetitívny. Možno by som uvítal, keby sa väčšia pozornosť venovala technologickým aspektom samotných automobilov a občas v Netflixe nasilu vytvárajú drámu aj tam kde nie je, ale po vzhliadnutí seriálu som začal sledovať Grand Prix a viem že nie som jediný. ()

marbes

Fíha! Tak tohle mě velmi překvapilo. Nějak z nudy, protože nebyla na co koukat jsem si na Netflixu pustila první díl a "už mě lapili". F1 jsem kdysi pravidelně sledovala, o víkendech jsme se scházeli u přátel a závody sledovali hromadně. Po čase se z toho stala tak nějak nuda, bez jakéhokoliv adrenalinu, protože od prvních závodů sezóny bylo jasné, kdo bude na prvních pozicích, ale dokument mě doslova přikoval k židli. Moc pěkně natočené a je fajn nahlédnout i za oponu a do soukromí. Je to smutné, že to často bývá nejen o výkonech, ale i o taktice celého týmu (nedělám si iluze, že ono to v jiných odvětvích sportu bude asi podobné). Každopádně dokument mě velmi mile překvapil a pokud bude nějaká další série, ráda jí zkouknu! Hodnotím 4/5* ()

MatoPalkes

Hoci som Formulu prestal sledovať už pred pár rokmi lebo NUUUUDA, tak tento dokument nenudí ani sekundu. Skvele natočený, Netflix športové dokumenty proste vie. ()

Nick_Carter

Miluju formule a jakýkoliv další motorsport. Tady se mi splnil můj vlhký sen dostat se do boxů. Jsou i slabší díly, ale z drtivé většiny je to super jízda 👍 ()

tXtX

Spočiatku zábavná a zaujímavá vec, ale ta prehnaná dráma, ktorá je nám Netflixom umelo podsúvaná sa v realite nedeje ani omylom.. po prvých dvoch sériach končím, trapárna.. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů