Reklama

Reklama

Všem klukům: P.S. Stále tě miluju

  • USA To All the Boys: P.S. I Still Love You (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Lara Jean je oficiálně Peterova přítelkyně, takže všechno by mělo být skvělé, nebo ne? Věci se komplikují, když se Laře do života vrací stará láska, co nerezaví. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (45)

Gaia.M 

všechny recenze uživatele

Tak jo, já vím, že nejsem už úplně cílovka těhle filmů. Koneckonců, je mi skoro třicet, bože! Tolik?! No nic. Ale četla jsem všechny tři knihy a zamilovala jsem se do toho příběhu a filmy mi to jen krásně doplnily. Přísahám, oba filmy jsem viděla už tak minimálně desetkrát a nemůžu se toho milostného příběhu nabažit. Je to sice strašné klišé a naprosto předvídatelné, ale fakt se mi to moc líbí :) ()

Arkagas1989 

všechny recenze uživatele

Druhé pokračování příběhu Lary Jean a Petera, opět podle knihy, kterou jsem nečetla. První film i tento druhý jsem zkoukla hned za sebou při dalším pečení cukroví (ano, jak u mě vidíme romantiku, je jasný, že u toho dělám i něco jiného). Takže jsem tenhle film zase spíše slyšela, než viděla, ale bavil mě stejně jako 1.díl. Opět - nenáročná romantika pro náctileté, která ale potěší i srdce nás starých vykopávek (rozuměj po 30). Je to milé, má to šmrnc, ale jednička byla rozhodně lepší. Celkově vzato, hezký film na odpoledne k čaji a knížce do pozadí, nebo jako kulisa k čemukoliv. ()

Reklama

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

I když druhý díl Všem klukům postrádá onen wow-efekt a vcelku originální nápad, tak mně osobně přišlo toto pokračování na podobné úrovni, a proto dávám stejné hodnocení jako u jedničky. Herci jsou ve svých rolích stále autentičtí, scénář není úplně předvídatelný a místy se mi dvojka zdála dokonce vyspělejší než její předchůdce. Děj navíc slušně utíká a pěkně se na to celé dívá. Možná průměrná, ale nenásilně natočená oddychovka s nejedním humorným, ale i vážnějším momentem, která disponuje sympatickým multi-kulti obsazením. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Romantiku z jednotky nahradili vzťahové problémy, hlasy v hlave hlavnej predstaviteľky a jej ženské problémy. Už to nie je také vyrovnané ako v prvej časti. Už je to len čisto o nej, čo si ona myslí, navráva, čo jej šuští v hlave a neprestajné riešenie dilemy, mám prísť o panenstvo alebo nie? A chcem svojho chlapca, veď sa mi páčia aj iní. Nuž film pre cieľovú skupinku nerozhodnutých a ohrdnutých dievčeniec sa poteší, ale tá grupa je dosť úzka. ()

Ingtar2 odpad!

všechny recenze uživatele

'To all the boys I loved before 2' alebo 'ako nič natiahnuť na 102 minút a profitovať'. Pozerať totiž cez hodinu a pol túto vec je skoro nemožné. Zle je tu úplne všetko - od hercov z ktorých samozrejme idú baby do kolien a pomaly nevedia kde majú hlavu keď sa jeden z nich dostane na kameru až po príbeh, ktorý vlastne ani neexistuje. Jednotka aspoň mala aký taký nápad - toto je na tom príbehovo a nápadovo rovnako ako druhá séria Stranger Things. Logika si asi tiež odišla na dovolenku do Chorvátska - celý čas sa tam rieši kto spravil čo na Instagrame a následne jej týpek na list odpíše listom na ktorý chce zase odpísať listom. Wtf? Ovšem nemohla by to byť stredoškolská romantika ak by sa tam neriešilo kedy bude kto prcať a kto s kým už prcal. A úprimne povedané som po nejakých dvadsiatich minútach začal dúfať nech už dajú trojku aby bol pokoj. Neviem si predstaviť o čom má byť tretí film, ale pri tom čo sa dialo doteraz by som sa vôbec nečudoval keby sa z hlavnej hrdinky stala homosexuálka, namaľovala si vlasy namodro a začala o sebe prehlasovať, že jej pohlavie už nie je žena ale tlačiareň OfficeJet Pro 8720 Printer Series. Naozaj mizerný počin. Slabých 5% za vysvetlenie vírivky z prvého dielu, ale aj tak Odpad. ()

Galerie (32)

Zajímavosti (3)

  • Název filmu se objeví až těsně před závěrečnými titulky. (noelcoward73)
  • Peter (Noah Centineo) chce v den sv. Valentýna své přítelkyni věnovat řetízek. V čase 33:45 má Lara Jean (Lana Condor) na krku svůj řetízek, v čase 33:52 už však svůj řetízek nemá. (mary800)
  • Natáčelo se od 27. března do 8. května 2019. Točilo se v Kanadě v provincii Britská Kolumbie, konkrétně ve Vancouveru a Fort Langley. (BMW12)

Reklama

Reklama