Tvůrci:
Glen A. LarsonHudba:
Stu PhillipsHrají:
Barry Van Dyke, Kent McCord, Robyn Douglass, Lorne Greene, Eric Larson, Richard Lynch, Ned Romero, Carlene Watkins, Bill McKinney, Lara Parker, Rex Cutter (více)Epizody(10)
-
Galactica Discovers Earth: Part 1 (E01)
-
Galactica Discovers Earth: Part 2 (E02)
-
Galactica Discovers Earth: Part 3 (E03)
-
The Super Scouts: Part 1 (E04)
-
The Super Scouts: Part 2 (E05)
-
Spaceball (E06)
-
The Night the Cylons Landed: Part 1 (E07)
-
The Night the Cylons Landed: Part 2 (E08)
-
Space Croppers (E09)
-
The Return of Starbuck (E10)
Obsahy(2)
Epizody: 01. Galactica nachází Zemi - 1. část (Galactica Discovers Earth: Part 1)
02. Galactica nachází Zemi - 2. část (Galactica Discovers Earth: Part 2)
03. Galactica nachází Zemi - 3. část (Galactica Discovers Earth: Part 3)
04. Superskauti - 1. část (The Super Scouts: Part 1)
05. Superskauti - 2. část (The Super Scouts: Part 2)
06. Vesmírný míč (Spaceball)
07. Noc kdy přistáli Cyloni - 1. část (The Night the Cylons Landed: Part 1)
08. Noc kdy přistáli Cyloni - 2. část (The Night the Cylons Landed: Part 2)
09. Farmáři z vesmíru (Space Croppers)
10. Starbuck se vrací (The Return of Starbuck)
(fefee)
Hrají
Anna Navarro
USA
Nejlepší seriály:
Wanted: Dead or Alive (1958) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Peter Mark Richman
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Longstreet (1971) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Ken Lynch
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
The Munsters (1964) (seriál)
Val Bisoglio
USA
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Longstreet (1971) (seriál)
John Quade
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny (1977) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Herb Vigran
USA
Nejlepší seriály:
Wanted: Dead or Alive (1958) (seriál)
Longstreet (1971) (seriál)
I Love Lucy (1951) (seriál)
Charles Lucia
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)
George DelHoyo
Uruguay
Nejlepší seriály:
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Allan Miller
USA
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Zapadákov (1990) (seriál)
Booth Colman
USA
Nejlepší seriály:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Ted Gehring
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Longstreet (1971) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Simon Scott
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Longstreet (1971) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
James Patrick Stuart
USA
Nejlepší seriály:
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
HitRECord on TV (2014) (seriál)
Wolverine a X-meni (2008) (seriál)
Paul Tuerpe
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Wonder Woman (1975) (seriál)
Vernon Weddle
USA
Nejlepší seriály:
Na východ od ráje (1981) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Mork & Mindy (1978) (seriál)
Sharon Acker
Kanada
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Agent Smart (1965) (seriál)
Mission: Impossible (1966) (seriál)
Michael Swan
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Eli Stone (2008) (seriál)
Richard Eastham
USA
Nejlepší seriály:
Wonder Woman (1975) (seriál)
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (seriál)
V ulicích San Francisca (1972) (seriál)
Billy Jayne
USA
Nejlepší seriály:
The Golden Girls (1985) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Příběhy z temnot (1983) (seriál)
John Finnegan
USA
Nejlepší seriály:
Columbo (1971) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Dobrá manželka (2009) (seriál)