Tvůrci:
Glen A. LarsonKamera:
H. John PennerHudba:
Don PeakeHrají:
David Hasselhoff, Edward Mulhare, Rebecca Holden, William Daniels, Richard Basehart (vypravěč), Daphne Ashbrook, Vicki Iovine, Arthur Taxier, Carl Strano (více)Epizody(21)
-
Goliáš (S02E01)
-
Bratrova pomsta (S02E02)
-
Žoldáci smrti (S02E03)
-
Slabý článek (S02E04)
-
Návrat do Cadizu (S02E05)
-
Chyťte zloděje (S02E06)
-
Krádež na zakázku (S02E07)
-
Duše bez těla (S02E08)
-
Ohnivé kolo (S02E09)
-
Ztráta paměti (S02E10)
-
Pomoc v nouzi (S02E11)
-
Cesta za pokladem (S02E12)
-
Není diamant jako diamant (S02E13)
-
Víkendoví válečníci (S02E14)
-
Závod o život (S02E15)
-
Nebezpečná rychlost (S02E16)
-
Goliášův návrat (S02E17)
-
Úkol hodný rytíře (S02E18)
-
Hadí tlama (S02E19)
-
Ať jsem to já (S02E20)
-
Železo na prodej (S02E21)
Hrají
Geena Davis
USA
Nejlepší seriály:
She-Ra a princezny moci (2018) (seriál)
GLOW: Nádherné ženy wrestlingu (2017) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Keene Curtis
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Šmoulové (1981) (seriál)
Swat Kats: The Radical Squadron (1993) (seriál)
Bill Wiley
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
The Sarah Silverman Program. (2007) (seriál)
Wally Taylor
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny (1977) (seriál)
Četa v akci (1987) (seriál)
The Dukes of Hazzard (1979) (seriál)
Angel Tompkins
USA
Nejlepší seriály:
The Name of the Game (1968) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Night Gallery (1969) (seriál)
Bernard Fox
Velká Británie
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Rychlá rota (1989) (seriál)
Hogan's Heroes (1965) (seriál)
Albert Salmi
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Michael Huddleston
USA
Nejlepší seriály:
CHiPs (1977) (seriál)
Šťastný Luke (1992) (seriál)
Knight Rider (1982) (seriál)
Robert Pastorelli
USA
Nejlepší seriály:
Batman (1992) (seriál)
Murphy Brown (1988) (seriál)
Beauty and the Beast (1987) (seriál)
Ann Turkel
USA
Nejlepší seriály:
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
The Hunger (1997) (seriál)
Knight Rider (1982) (seriál)
Brian Robbins
USA
Nejlepší seriály:
Kenan & Kel (1996) (seriál)
Taxi (1978) (seriál)
Head of the Class (1986) (seriál)
Jon Cypher
USA
Nejlepší seriály:
Četa v akci (1987) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Mission: Impossible (1966) (seriál)
Janet Carroll
USA
Nejlepší seriály:
The Golden Girls (1985) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
The Norm Show (1999) (seriál)
Jim Nabors
USA
Nejlepší seriály:
The Muppet Show (1976) (seriál)
Knight Rider (1982) (seriál)
The Love Boat (1977) (seriál)
Leslie Wing
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Měsíční svit (1985) (seriál)
Babylon 5 (1993) (seriál)
Beau Starr
USA
Nejlepší seriály:
Detektiv Nero Wolfe (2000) (seriál)
V (1984) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
George Murdock
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Longstreet (1971) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Joseph Hindy
USA
Nejlepší seriály:
Star Trek: Enterprise (2001) (seriál)
Gunsmoke (1955) (seriál)
V ulicích San Francisca (1972) (seriál)
Will MacMillan
USA
Nejlepší seriály:
Západní křídlo (1999) (seriál)
Murder One (1995) (seriál)
Domeček na prérii (1974) (seriál)
Larry Moss
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Skutečná dobrodružství Jonnyho Questa (1996) (seriál)
Knight Rider (1982) (seriál)