Hudba:
Ben DecterHrají:
Lake Bell, Dax Shepard, Pam Grier, Ed Begley Jr., Brendan Hunt, Susie Essman, David Koechner, Lennon Parham, Jen Tullock, JT Neal, Tim Bagley, Jim O’Heir (více)VOD (1)
Série(2) / Epizody(26)
Obsahy(1)
Rio a Mike za sebou zanechávají hektický newyorský život a vyráží do Nebrasky, kde chtějí začít farmařit. Vytrvá jejich nadšení přes mnohé komplikace, anebo kývnou na zajímavou nabídku sousedů a zděděného zchátralého domu se raději vzdají...? (TV Prima)
Hrají
Lake Bell
USA
Nejlepší seriály:
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Tron: Povstání (2012) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Dax Shepard
USA
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Pam Grier
USA
Nejlepší seriály:
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Liga spravedlivých (2001) (seriál)
Ed Begley Jr.
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Brendan Hunt
Nejlepší seriály:
Ted Lasso (2020) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Susie Essman
USA
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Harley Quinn (2019) (seriál)
Broad City (2014) (seriál)
David Koechner
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Kancl (2005) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Lennon Parham
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Jen Tullock
USA
Nejlepší seriály:
Odloučení (2022) (seriál)
Larry, kroť se (2000) (seriál)
Láska je láska: Generace Q (2019) (seriál)
JT Neal
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Animal Kingdom (2016) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Tim Bagley
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Mike Tyson Mysteries (2014) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Jim O’Heir
USA
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Nancy Lenehan
USA
Nejlepší seriály:
Banda (2019) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Studio 60 (2006) (seriál)
Joe Nunez
Nejlepší seriály:
Key and Peele (2012) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Rose Abdoo
USA
Nejlepší seriály:
Johnny Bago (1993) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Grace a Frankie (2015) (seriál)
Belle Adams
USA
Nejlepší seriály:
Život beze slov (2016) (seriál)
Farma na spadnutí (2019) (seriál)
Bizaardvark (2016) (seriál)
Michael Ian Black
USA
Nejlepší seriály:
Robot Chicken (2005) (seriál)
Dobrý boj (2017) (seriál)
The Jim Gaffigan Show (2015) (seriál)
Ithamar Enriquez
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Kancl (2005) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Ian Roberts
USA
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Key and Peele (2012) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Rita Moreno
Portoriko
Nejlepší seriály:
Oz (1997) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Carmen Sandiego (2019) (seriál)