Rodina Addamsova - Série 1 (1964) (série)

Morticia and the Psychiatrist (S01E02)

(epizoda)

Pugsley prejavuje záujem o skautov, čo sa nepáči jeho rodičom, a tak sa snažia vyhľadať pomoc u psychológa doktora Blacka, aby sa Pugsley vrátil do normálu. Psychológ doktor Black však zisťuje, čo znamená normálne podľa Adamsovcov. (Budisovie)

classic

Naprosto legendárny, situačný, či povedzme aj klasickým spôsobom vyladený, komediálny seriál, vyvolaným na čiernobiely negatív so začiatkom v roku 1964, a k tomu majúci i rovných 64 epizód, zavítal konkrétne v druhej z nich do rodinného osídlia okolo syna Pugsleyho Addamsa, ktorý sa snažil byť tentoraz úplne "normálnym" chlapcom, čo sa vskutku vymykávalo doterajším zásadám pôsobiť čo najviac zvláštnym spôsobom, tým pádom totálne omráčení rodičia rýchlo povolávali na pomoc i rady osvedčeného psychológa... pána Blacka! Síce to ešte nebolo na maximálne hodnotenie, no už neboli od toho príliš extra vzdialenými. „A čo keby sme si všetci obľúbili to š t e ň a”, znenazdajky vyhlásil strýko Fester → v podstate si mal pravdu, priateľu, pretože si začínam čoraz viac obľubovať i Tvojich rodinných príslušníkov okolo Teba samého. ()