Krize ve vesmíru vystaví posádky Apolla 24 a 25 nebezpečí. (Apple TV+)

Kaka

Předposlední epizoda je vyhrocená a napínavá přesně tak, jak by měla být. Strhující momenty ve vesmíru se střídají se subtilnějšími na Zemi. V obou případech však platí, že se jedná o skvěle napsaný, zrežírovaný a zahraný materiál. Tvůrci pracují obstojně s emocionální rovinou a zároveň se nebojí do toho na oběžné dráze trochu opřít tak, aby byli vesmírní fandové spokojeni. Pořád je z toho ale cítit, že realismus first. Tedy na nějaké heroické kousky za hřmotné hudby aka Armageddon můžeme zapomenout. ()

warrenur

Konecne slusna napinava scena, vyborna rescue mission. A v zavere absolutne chladnokrvna a premyslena zaludnost ;). Za mna zrejme najlepsi diel serie. Ak to ten zaverecny nepredci. ()

zelvopyr

Pořádný dvoj-cliffhanger hodný předposledního dílu. Nebudu na něj brát zřetel, protože je poměrně jasné, kam se bude děj ubírat (jsem zvědav, jestli jsem se trefil). Epizoda je nabitá charakterním herectvím - a ukazuje se, kdo z herců na něj má, a kdo ne. V tomto ohledu drží standard a standartu hodně vysoko. ()