Braťja
Hrají
Sergej Nikoněnko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Andrej Fedorcov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Ďatlov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Jevgenija Igumnova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Ščerbakova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marija Oděgova
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Antěl Čerepovskij
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Gennadij Smirnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Košonin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Fedotov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Sutyrin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vsevolod Curilo
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Oskin
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Zoja Burjak
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anatolij Rudakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Po stopách kapitána Granta (1985) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pjotr Žuravljov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Irina Sotikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Orlov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Sergej Andrejčuk
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)