Epizody(13)
-
Stuck Up, Up and Away / Schoolhouse Rocked (S02E01)
-
Collect Her / Supper Villain (S02E02)
-
Birthday Bash / Too Pooped to Puff (S02E03)
-
Beat Your Greens / Down n' Dirty (S02E04)
-
Dream Scheme / You Snooze You Lose (S02E05)
-
Slave the Day / Los Dos Mojos (S02E06)
-
A Very Special Blossom / Daylight Savings (S02E07)
-
Mo Job / Pet Feud (S02E08)
-
Imaginary Fiend / Cootie Gras (S02E09)
-
The Powerpuff Girls Best Rainy Day Adventure Ever / Just Desserts (S02E10)
-
Twisted Sister / Cover Up (S02E11)
-
Speed Demon / Mojo Jonesin (S02E12)
-
Something's a Ms. / Slumbering with the Enemy (S02E13)
Hrají
Cathy Cavadini
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál) - vypravěč
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Tom Kenny
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Elizabeth Daily
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Tara Strong
Kanada
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Tom Kane
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)
Jennifer Hale
Kanada
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Kocour Felix (1995) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Jennifer Martin
USA
Nejlepší seriály:
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Dexterova laboratoř (1996) (seriál)
Chowder (2007) (seriál)
Roger Jackson
USA
Nejlepší seriály:
Normálka (2009) (seriál)
Minecraft: Story Mode (2018) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Jeff Bennett
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Scott Menville
USA
Nejlepší seriály:
Arcane (2021) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Gregg Berger
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Rychlá rota (1989) (seriál)
Christine Cavanaugh
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Kath Soucie
USA
Nejlepší seriály:
Futurama (1999) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Dee Bradley Baker
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Chuck McCann
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Rychlá rota (1989) (seriál)
Kevin Michael Richardson
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Frank Welker
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Kimberly Brooks
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Arcane (2021) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Greg Eagles
USA
Nejlepší seriály:
Narcos: Mexiko (2018) (seriál)
Gumballův úžasný svět (2011) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Lou Romano
Nejlepší seriály:
Powerpuff Girls (1998) (seriál)