Epizody(12)
-
Monstra-City / Shut the Pup Up (S05E01)
-
Toast of the Town / Divide and Conquer (S05E02)
-
Burglar Alarmed / Shotgun Wedding (S05E03)
-
Save Mojo / Substitute Creature (S05E04)
-
The Boys Are Back in Town (S05E05)
-
See Me, Feel Me, Gnomey (S05E06)
-
Pee Pee G's / Boy Toys (S05E07)
-
Seed No Evil / City of Clipsville (S05E08)
-
Lying Around the House / Bubble Boy (S05E09)
-
Documentary / Girls Gone Mild (S05E10)
-
Curses / Bang for Your Buck (S05E11)
-
Silent Treatment / Sweet 'n' Sour (S05E12)
Hrají
Cathy Cavadini
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál) - vypravěč
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Třída číslo 402 (1999) (seriál)
Tom Kenny
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Elizabeth Daily
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Tara Strong
Kanada
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Tom Kane
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)
Jennifer Hale
Kanada
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Kocour Felix (1995) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Jennifer Martin
USA
Nejlepší seriály:
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Dexterova laboratoř (1996) (seriál)
Chowder (2007) (seriál)
Roger Jackson
USA
Nejlepší seriály:
Normálka (2009) (seriál)
Minecraft: Story Mode (2018) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Dee Bradley Baker
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Kevin Michael Richardson
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Daran Norris
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Grey Griffin
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Pantheon (2022) (seriál)
Banda (2019) (seriál)
Gregg Berger
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Rychlá rota (1989) (seriál)
Roger Rose
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Steve Blum
USA
Nejlepší seriály:
Mandalorian (2019) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Chuck McCann
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Rychlá rota (1989) (seriál)
S. Scott Bullock
USA
Nejlepší seriály:
Invader ZIM (2001) (seriál) - herec, a.z.
Normálka (2009) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Josh Peck
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Vysněná meta (2016) (seriál)
Jim Cummings
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
The Burdens of Shaohao (2013) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Corey Burton
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Ted Lasso (2020) (seriál)