USA,
(1993–1994), 18 h
(Minutáž: 45–90 min)
Epizody(23)
-
Odměna (S02E01)
-
Tajfun (S02E02)
-
Ve jménu páně (S02E03)
-
Táta zločinu (S02E04)
-
Konečná (S02E05)
-
Rodinná záležitost (S02E06)
-
Ona to zvládne (S02E07)
-
Nevyrovnané účty (S02E08)
-
Nevinný člověk (S02E09)
-
Noc gladiátora (S02E10)
-
Legenda o běžícím medvědu (S02E11)
-
Něco nejasného – 1. část (S02E12)
-
Cosi nejasného – 2. část (S02E13)
-
Nebezpečné území (S02E14)
-
Správný muž v nesprávné chvíli (S02E15)
-
Marnotratný syn (S02E16)
-
Výbor (S02E17)
-
Nebezpečné vidiny (S02E18)
-
Únos (S02E19)
-
Nebezpečná cesta (S02E20)
-
Nájezd (S02E21)
-
Setkání (S02E22)
-
Ukradené dítě (S02E23)
Hrají
Chuck Norris
USA
Nejlepší seriály:
Chuck Norris: Karate Kommandos (1986) (seriál)
Martial Law - Stav ohrožení (1998) (seriál)
Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)
Clarence Gilyard Jr.
USA
Nejlepší seriály:
The Duck Factory (1984) (seriál)
CHiPs (1977) (seriál)
Diff'rent Strokes (1978) (seriál)
Sheree J. Wilson
USA
Toby Metcalf
Nejlepší seriály:
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Comanche Moon (2008) (seriál)
Mark Walters
Nejlepší seriály:
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Sever a Jih (1985) (seriál)
Sama proti osudu (1995) (seriál)
Christopher Rob Bowen
USA
Nejlepší seriály:
Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)
Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)
Mladí a neklidní (1973) (seriál)
Bruce McGill
USA
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Jack Reacher (2022) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Ned Vaughn
USA
Nejlepší seriály:
Newsroom (2012) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Melora Walters
Saúdská Arábie
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Californication (2007) (seriál)
Corporate (2018) (seriál)
Noble Willingham
USA
Nejlepší seriály:
How the West Was Won (1976) (seriál)
Modrá a šedá (1982) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Norman Bennett
USA
Nejlepší seriály:
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Sever a Jih (1985) (seriál)
Dallas (1978) (seriál)
Luis Guzmán
Portoriko
Mike Norris
USA
Nejlepší seriály:
Babylon 5 (1993) (seriál)
Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)
Richard Norton
Austrálie
Nejlepší seriály:
Spartakus (2010) (seriál)
Vodní krysy (1996) (seriál)
Kung Fu: Legenda pokračuje (1993) (seriál)
Tommy 'Tiny' Lister
USA
Nejlepší seriály:
Normálka (2009) (seriál)
Krok za krokem (1991) (seriál)
Perfect Strangers (1986) (seriál)
Patricia Charbonneau
USA
Nejlepší seriály:
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Suzanne Savoy
USA
Nejlepší seriály:
Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)
Domek z karet (2013) (seriál)
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Grover Coulson
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Comanche Moon (2008) (seriál)
Kirk Sisco
Nejlepší seriály:
Královna jihu (2016) (seriál)
Pointman (1995) (seriál)
Dallas (1978) (seriál)