USA,
(1994–1995), 18 h 45 min
(Minutáž: 45–90 min)
Epizody(21)
-
Odznak jen pro čestné (S03E01)
-
Cejch (S03E02)
-
Hedvábné sny (S03E03)
-
Mustangové (S03E04)
-
Dokud nás smrt nerozdělí (S03E05)
-
Duhový válečník (S03E06)
-
Cesta do Black Bayou (S03E07)
-
Pod palbou (S03E08)
-
Odplata (S03E09)
-
Tygří oko (S03E10)
-
Velká bingo finta (S03E11)
-
Vlaková loupež (S03E12)
-
Nebezpečná ulice (S03E13)
-
Kovboj (S03E14)
-
Válečná oblast (S03E15)
-
Nikomu nevěř (S03E16)
-
Pornografie (S03E17)
-
Na posvátné půdě (S03E18)
-
Případ je uzavřen (S03E19)
-
Návrat do minulosti (S03E20)
-
Za každou cenu (S03E21)
Hrají
Chuck Norris
USA
Nejlepší seriály:
Chuck Norris: Karate Kommandos (1986) (seriál)
Martial Law - Stav ohrožení (1998) (seriál)
Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)
Clarence Gilyard Jr.
USA
Nejlepší seriály:
The Duck Factory (1984) (seriál)
CHiPs (1977) (seriál)
Diff'rent Strokes (1978) (seriál)
Sheree J. Wilson
USA
Nick Ramus
USA
Nejlepší seriály:
Zapadákov (1990) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál)
Centennial (1978) (seriál)
Joe Berryman
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Drsný šerif (2012) (seriál)
Havárie (2008) (seriál)
Susan Diol
USA
Nejlepší seriály:
The Ellen Show (2001) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
James Terry McIlvain
Nejlepší seriály:
Osamělá holubice (1989) (seriál)
Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)
Mark Walters
Nejlepší seriály:
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Sever a Jih (1985) (seriál)
Sama proti osudu (1995) (seriál)
Mark Nutter
Nejlepší seriály:
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Lone Star (2010) (seriál)
Kevin Quigley
USA
Nejlepší seriály:
Nedotknutelní (1993) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Můj přítel Monk (2002) (seriál)
Jerry Biggs
USA
Nejlepší seriály:
Osamělá holubice (1989) (seriál)
Sever a Jih (1985) (seriál)
Dallas (1978) (seriál)
Hill Harper
USA
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Noble Willingham
USA
Nejlepší seriály:
How the West Was Won (1976) (seriál)
Modrá a šedá (1982) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Geoffrey Lewis
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Brad Leland
USA
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Derek McGrath
Kanada
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Scott Plank
USA
Nejlepší seriály:
Podivné náhody (1995) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)
Joe Stevens
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)
Tony Frank
USA
Nejlepší seriály:
The Golden Girls (1985) (seriál)
Sever a Jih (1985) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Gil Glasgow
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Kancl (2005) (seriál)