Odpadlík

USA, (1992–1997), 78 h 52 min (Minutáž: 42–44 min)

walkingdead

Devadesátková klasika. Váhal jsem mezi 3 a 4 hvězdami, protože mě to tehdy docela bavilo, dám teda vyšší hodnocení kvůli tomu, jak je tady celkově nízké :) Příběh není nijak originální, čestný a férový polda Reno Raines je zkorumpovanými kolegy neprávem obviněný z vraždy a pak cestuje po Americe, loví zločince a pomáhá těm, kteří to potřebují. Naštěstí pro něj jeho pronásledovatel Dutch Dixon (skvěle ztvárněný autorem nejen tohoto seriálu Stephenem Cannellem) není moc chytrý, takže může Reno v klidu i veřejně vystupovat pod stále stejným pseudonymem Vincent Black a v 1 epizodě se dokonce stát šerifem, aniž by se mu Dixon a jeho ohaři dostali na stopu. Většina epizod je podle stejné šablony - Reno je na stopě uprchlíka, za kterého chce jeho přítel a zaměstnavatel Bobby Šestinásobnývrah vyinkasovat odměnu, přijíždí do nějakého zapadákova a tam jen tak mimochodem pomůže vyřešit místní problém, občas k tomu má jako bonus i nějakou kočku (vlastně mohli klidně ještě udělat 6. sérii, v které Rena místo Dixona pronásledují desítky žen, kterým slíbil, že se k nim po očištění svého jména vrátí). A pak jako každý psanec odjíždí vstříc zapadajícímu slunci, jen místo koně má svůj Harley. ()

dinho_

Seriál mého dětství. Hodnocení by bylo, jak se tady dočítám, určitě horší, kdybych se na něj podíval teď, po těch letech. :) ()

VovtiK

Jména jako Reno Raines a Bobby Sixkiller si budu vždy pamatovat. Jako malý jsem to vše hltal a nebylo moc dílů, které bych neviděl. S odstupem času však kouzlo tohoto serialu vyprchalo.Bohůžel. ()

camka

Pro mě kultovka, jako malá jsem to milovala (hlavně indiána) a nehodlám se toho vzdát jen proto, že jsem už vyrostla. ()

tubera

Já měl Reno Raynse docela rád :D i když na obrazovce televize se žádné vizuální ani příběhové orgie nekonaly :) ()

Calwen77

Když zavřete obě oči a posloucháte pouze "libé" tóny harmoniky doprovázené vzdechy a nářky protivníků, jak je Lamas všecky hází na jednu hromadu...:-) Když mi bylo 13, bylo to koukatelné, místy jsem se snížila k tomu, že jsem Reno Ramesovi fandila. No řekněte - není to pohoda, prohánět motorku (a v každým díle jinou slečnu), když je na vás vypsaná odměna?:-) A za tuhle grácii já mu dávám bod. (Ne, vážně, je to otřesnej seriál). ()

kabka*

Vznik Facebooku a jeho tlačítka nám krásně vysvětlil podstatu seriálu: Odpad + like (ehm... tedy pokud by se 'like' četlo jako 'lík'). Je to tak blbé a klišoidní, až je to dobré a koukatelné. ()

TheMe

Tak jsem zapnul televizi a vidím Bobby Sixkillera jak ve svém Hummeru stíhá na luxusní mašině ujíždějícího Reno Rainese a společně jedou zachránit jejich drahou spolupracovnici.. Kvalita dá se říct žádná.. Ale ta auta a ty motorky.. ach jo, jako malý jsem to hltal a bylo by unfair shodit seriál jen proto, že dneska vím, že je to v podstatě naprostá pikachuovina.. ()

Desmi

Kolem mých 10 let jsem to docela žral. Reno Raines byl asi můj hrdina nebo co.. Za tu nostalgii dávám 3*, i když už bych zpětně asi nevydržel shlédnout jediný díl.. =) ()

Cisarpan

Vynikající akční seriál, který v dnešní doba nenajdete...Skvělé postavy Rena a Bobbyho, podpořené jednoduchými, přesto zýbavnými příběhy, Harley Davidson a kopa krásných děvčat...Luxusní podívaná! ()