Hudba:
Pjotr RozlomijEpizody(40)
-
Staryj dolžok (S15E31)
-
Policejskaja krasa (S15E32)
-
Bolšaja podstava (S15E33)
-
Dorožnyj konflikt (S15E34)
-
Znak skorpiona (S15E35)
-
Rubin Kaira (S15E36)
-
Rele s jačejkoj (S15E37)
-
Sokrovišča (S15E38)
-
Pjanaja dača (S15E39)
-
Tretij lišnij (S15E40)
Hrají
Andrej Astrachancev
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Andrej Obaruchin
Nejlepší seriály:
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Arťom Jakovlev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Kutasova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Stanislav Tkačenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nikolaj Smirnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Razbaš
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Georgij Štil
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Konstantin Vorobjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Anatolij Guščin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Flejer
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Maximkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Rjabokon
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Vadim Jakovlev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Orlov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Vitalij Kravčenko
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Něstěrova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Sťopin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Jermakovič
Nejlepší seriály:
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Alexandr Sergejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)