Epizody(40)
-
Bojňa v pritoně (S16E01)
-
Ruletka (S16E02)
-
Smertělnyje objatija (S16E03)
-
Smerť dlja širokogo zritělja (S16E04)
-
Truba (S16E05)
-
Gaďuka (S16E06)
-
Pat (S16E07)
-
Zasada (S16E08)
-
Semejnyje tajny (S16E09)
-
Familnyje cennosti (S16E10)
-
Tretij lišnij (S16E11)
-
Čelovek s ružem (S16E12)
-
Moj talisman (S16E13)
-
Krizis v otnošenijach (S16E14)
-
Pozdnij zakaz (S16E15)
-
Ženščina v krasnom vsegda prava (S16E16)
-
Staroje dělo (S16E17)
-
Ně po planu (S16E18)
-
Semejnoje dělo (S16E19)
-
Fakty protiv čuvstv (S16E20)
-
Cholodnyj rasčjot (S16E21)
-
Katafalk (S16E22)
-
Dělovaja žesť (S16E23)
-
Sněžnyj čelovek (S16E24)
-
Plemjannica (S16E25)
-
Posledneje čajepitije (S16E26)
-
Smertělnyj nomer (S16E27)
-
Opasnaja rabota (S16E28)
-
Magija kino (S16E29)
-
Podbrošennoje pismo (S16E30)
Hrají
Darja Žovner
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Dobrý člověk (2020) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Alexandrova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jelena Těpljašina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Julija Niželskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Michelson
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Ševčenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Denis Starkov
Nejlepší seriály:
Kuchňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Stanislav Oskolkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Mata Hari (2016) (seriál)
Alexandr Udalcov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Smirnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Gavrilov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Bykovskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vitalij Taks
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Artur Mkrtčjan
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Samarina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jekatěrina Kukuj
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Marusin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Studěnnikov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pavel Stont
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Šutov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)