Rusko,
(2016–2018), 30 h 40 min
(Minutáž: 46 min)
Epizody(40)
-
Bojňa v pritoně (S16E01)
-
Ruletka (S16E02)
-
Smertělnyje objatija (S16E03)
-
Smerť dlja širokogo zritělja (S16E04)
-
Truba (S16E05)
-
Gaďuka (S16E06)
-
Pat (S16E07)
-
Zasada (S16E08)
-
Semejnyje tajny (S16E09)
-
Familnyje cennosti (S16E10)
-
Tretij lišnij (S16E11)
-
Čelovek s ružem (S16E12)
-
Moj talisman (S16E13)
-
Krizis v otnošenijach (S16E14)
-
Pozdnij zakaz (S16E15)
-
Ženščina v krasnom vsegda prava (S16E16)
-
Staroje dělo (S16E17)
-
Ně po planu (S16E18)
-
Semejnoje dělo (S16E19)
-
Fakty protiv čuvstv (S16E20)
-
Cholodnyj rasčjot (S16E21)
-
Katafalk (S16E22)
-
Dělovaja žesť (S16E23)
-
Sněžnyj čelovek (S16E24)
-
Plemjannica (S16E25)
-
Posledneje čajepitije (S16E26)
-
Smertělnyj nomer (S16E27)
-
Opasnaja rabota (S16E28)
-
Magija kino (S16E29)
-
Podbrošennoje pismo (S16E30)
Hrají
Alexandr Vasiljev
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexandr Golubev
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Boris Čerdyncev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Těleš
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jurij Sazonov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Kuzněcova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Stěpan Pivkin
Nejlepší seriály:
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Ivanov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Belocerkovskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jelena Menšikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Čeburkanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Jermilov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Jelizaveta Alexandrova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenij Ivanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Palmer
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Boris Dragiljov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Andrej Krušinskij
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nik Tichonov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Stanislav Sokolov
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Kristina Bekanova
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)