A Garfield Christmas Special

(TV film)
všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 1987, 30 min

Jeden z několika krátkých animovaných filmů o kocourovi Garfieldovi. Garfield právě zažívá vánoční čas. Leží si ve své hřejivé posteli a už se těší na dárky. Jon ale jeho pohodlí naruší a odjíždí spolu s ním a se psem Odie na starou rodinnou farmu, kde nechybí Jonova máma, táta, babička i mladší bratr "Doktůrek". Ačkoliv z této návštěvy není Garfield z počátku nadšen, nakonec prožije krásné Vánoce. (Tichošlápek)

Paity

Garfield, tá líná hnusná, tlustá, rezavá lemra slaví Vánoce. A samozřejmě udělá neskutečný brajgl. ()

BigDeal

Animovaný seriál o Garfieldovi mi veľa nehovorí (oveľa viac ho poznám ako komix) a teda neviem, či sa celý nesie v duchu ako tento vianočný špeciál, ale bol som na veľa miestach hrozne sklamaný. Hneď zo začiatku ma prekvapil Garfieldov hlas, ktorý sa IMHO k nemu vôbec nehodil. Potom ma síce potešili Garfieldove klasické sarkastické poznámky (ktorých je tu celkom dosť), ale čo z toho, keď postupne prichádza len väčšia a väčšia nuda a na konci čaká otrasný Garfieldov monológ o tom, aký je pravý zmysel Vianoc. ()

blondboss

Taký klasický vianočný špeciál až príliš podobný iným podobným. Páčili sa mi tu ale milé odkazy na vianočné sviatky, pekné preslovy a celkovo príjemná atmosféra. Garfieldova ležérnosť tu išla tentokrát trošku bokom a tvorcovia sa zamerali na rodinné hodnoty a zmysel Vianoc, čo kvitujem. 65 % ()