Emily in Paris

• USA Emily in Paris (více)
USA, (2020–2024), 20 h 58 min (Minutáž: 24–39 min)

Tvůrci:

Darren Star

Lily Collins, Samuel Arnold, Lucas Bravo, Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park, Camille Razat, Kate Walsh, Charles Martins, Bruno Gouery, Roe Hartrampf (více)

Harpy

Povrchná zlátanina s pozlátkou odohrávajúca sa v Paríži, pre mňa to bola len vata pri ktorej som mohla vypnúť a nerozmýšľať. A tuším mi odumreli aj mozgové bunky, neviem prečo si to robím, ale keď už niečo začnem pozerať, vždy to chcem dopozerať dokonca lebo čakám či sa to nezlepší, a ono nie, nezlepšilo :D Hlavná hrdinka mi bola najmenej sympatická, jej charakter teda naozaj "vycibrili". Bolo mi jedno čo sa jej v seriáli deje, len som neustále krútila hlavou, že ona je vlastne karikatúra na dnešnú povrchnú, tupú, instagramovú dobu- a potom to hrá teda dobre. ()

M.i.k.e

i když tahle agresivně optimistická a pozitivní záležitost není ničím víc než jen souborem všech myslitelných klišé o Francouzích,Američanech,Paříži atd,nějakým zázrakem se na ní dá - až na pár opravdu otravných momentů - celkem v pohodě koukat.Emily In Paris opravdu není moc dobrý seriál,nicméně proč si v současné době nedopřát trochu té z reality vytržené (většinou) prosluněné podívané...60% ()

misterz

Veľa ľudí frfle, ale mne sa to aj tak páčilo. Samozrejme, dejová linka je veľmi jednoduchá a priamočiara, všetko sa točí len okolo módy, reklamy a oblečenia. Čiže pre chlapa trochu mimo záujmu. Na druhú stranu ale bolo zaujímavé sledovať ako sa robí dobrá reklama a tiež bolo srandovné, ako každý deň mala Emily oblečené niečo nové a štýlové. Pritom ten jej šatník bol celkom malý. Alebo odnosila a vyhodila? Aj po herecekej stránke to bolo celkom fajn, potešila ma najmä postava toho francúza Luca. A tiež potešilo, že si Lily Colins trochu pristrihla obočie (alebo s ami to len zdalo?). Celkov príjemný dojem bol umocnený nádhernou atmosférou Paríža. Možno pôjdem aj do ďalšej série ak nejaká bude. Lepší priemer. 65/100 ()

Maximilianus

1. séria: Jednoduchý seriál bez nejakej väčšej myšlienky určený na pozeranie s vypnutým rozumom, s plochými postavami, pričom všetky vedľajšie sú zaujímavejšie, ako tá hlavná. Seriál bez pointy, nápadu, vtipu, šmrncu, a aj keď nie som odborník na módu, outfity Lily Collins mi prišli v 70% dosť zvláštne a nemódne, resp. moc premódené. Podobne ako v povahou postáv, aj oblečenie všetkých iných mi prišlo dobré až skvelé (najmä afroamerického kolegu Emily). Druhej sérii sa pokúsim vyhnúť. ()

jasanka

Vůbec jsem neměla v plánu seriál vidět, ale nakonec se ke mně dostal, a jsem za to moc ráda. Feel-good, super atmosféra, střet kultur v tom nejlepsím smyslu slova, vtipné, svizné. Potřebuju hned zpátky do Paříže a kaváren. Edit po treti rade: Treti byla opravdu katastrofa, a to tak moc, ze musim celkove hodnoceni snizit. Zaverecna scena tomu nasadila korunu a jen ukazala zoufalost tvurcu. ()

• Kvůli natáčení žila Lily Collins čtyři měsíce ve francouzské metropoli. (Duoscop)
  • Natáčanie seriálu prebiehalo na viacerých miestach v Paríži. (dyfur)