Epizody(13)
-
Awakening: Part 1 (S01E01)
-
Awakening: Part 2 (S01E02)
-
Awakening: Part 3 (S01E03)
-
Awakening: Part 4 (S01E04)
-
Awakening: Part 5 (S01E05)
-
The Thrill of the Hunt (S01E06)
-
Temptation (S01E07)
-
Deadly Force (S01E08)
-
Enter Macbeth (S01E09)
-
The Edge (S01E10)
-
Long Way to Morning (S01E11)
-
Her Brother's Keeper (S01E12)
-
Reawakening (S01E13)
Hrají
Keith David
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Salli Richardson-Whitfield
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Newsroom (2012) (seriál)
Rodinná válka (2005) (seriál)
Jeff Bennett
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Thom Adcox-Hernandez
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Bill Fagerbakke
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Oz (1997) (seriál)
Frank Welker
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
My z Kačerova (1987) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Edward Asner
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál) - herec, a.z.
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Cobra Kai (2018) (seriál)
Jonathan Frakes
USA
Nejlepší seriály:
Futurama (1999) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Marina Sirtis
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Návrat Sherlocka Holmese (1986) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Kath Soucie
USA
Nejlepší seriály:
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Clancy Brown
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Koruna (2016) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Ed Gilbert
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Centurions (1986) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
J.D. Daniels
USA
Nejlepší seriály:
Johnny Bago (1993) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Arnoldovy patálie (1996) (seriál)
Pat Fraley
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Centurions (1986) (seriál)
Peter Renaday
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Laura San Giacomo
USA
Nejlepší seriály:
Svět podle nás (2022) (seriál)
Barry (2018) (seriál)
Animal Kingdom (2016) (seriál)
Jim Cummings
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
The Burdens of Shaohao (2013) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Matt Frewer
USA
Nejlepší seriály:
Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Cree Summer
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Rachel Ticotin
USA
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)