Simpsonovi - Není ryba jako ryba (1991) (epizoda) (S02E11)

• Když předvádí Homer holení Bartovi, tak má na obličeji nalepené kousky papíru, které mu v jeden moment spadnou. V následujícím záběru je má ale zase na obličeji. (Duoscop)

Simpsonovi - Síla talentu (1991) (epizoda) (S02E18)

• Předtím, než si pan Burns sedne na židli, tak pod něj Smithers položí kapesník. V dalších záběrech už tam ale není. (Duoscop)

Simpsonovi - Válka Simpsonových (1991) (epizoda) (S02E20)

• Když přijde Barney na večírku k Patty a Selmě, tak před nimi vypije pivo. V dalším záběru je ale jeho sklenice opět plná. (Duoscop)

Simpsonovi - Golfová společnost (1990) (epizoda) (S02E06)

• V tomto prípade Ned Flanders, majiteľ Leftorium v Springfielde a výrazný ľavák, dvakrát píše pravou rukou: najprv pri písaní listu na zmierenie Homerovi a následne pri podpisovaní podmienok stávky v minigolfe. (Pat.Ko)

Simpsonovi - Není ryba jako ryba (1991) (epizoda) (S02E11)

• Otrava fugu neprebieha tak, ako tvrdí Dr. Dlaha; skutočnosťou je, že ochrnutie nastáva takmer okamžite a postupne vedie k smrti z udusenia, keď postihne pľúca. Avšak chyba Dr. Dlahy v tejto veci tvorí celý základ tejto epizódy. (Pat.Ko)

Simpsonovi - Takoví jsme byli (1991) (epizoda) (S02E12)

• Počas spomienky (ktorá sa odohráva v roku 1974) je hraná pieseň "The Hustle" od Van McCoy. Táto pieseň bola vydaná až v roku 1975. (Pat.Ko)

Simpsonovi - Spasitel trapitel (1991) (epizoda) (S02E16)

• Homer napísal zoznam tínedžerskych magazínov ľavou rukou; avšak keď písal poznámku o "sušienke", použil pravú ruku. (Pat.Ko)