Simpsonovi - U ohnivého Vočka (1991) (epizoda) (S03E10)

• Pôvodne bola v epizóde vtipná scéna, v ktorej do Flaming Moe's vošiel homosexuálny pár, predpokladajúc, že je to gay bar kvôli názvu. Matt Groening si myslí, že bolo dobré, že ten vtip bol vystrihnutý, pretože nepovažoval za vhodné, aby scenáristi upriamili pozornosť na ten názov. (Pat.Ko)

Simpsonovi - U ohnivého Vočka (1991) (epizoda) (S03E10)

• Toto je prvýkrát, kedy sa jedno z Bartových telefónnych vtipov obrátilo proti nemu, keď zavolal pre Hugh Jass, len aby zistil, že v bare naozaj je osoba s týmto menom. (Pat.Ko)

Simpsonovi - U ohnivého Vočka (1991) (epizoda) (S03E10)

• Lionel Hutz tvrdí, že nápoj nemôže byť chránený autorským právom, s odkazom na "prípad Franka Wallbangera z roku '78". Tento prípad odkazuje na koktail Harvey Wallbanger. (Pat.Ko)

Simpsonovi - U ohnivého Vočka (1991) (epizoda) (S03E10)

• V tejto epizóde je ukázané, že Lisa je dosť populárna a má skupinu priateľov, no v iných epizódach je neobľúbená, ignorovaná alebo vysmievaná väčšinou dievčat v škole. (Pat.Ko)

Simpsonovi - U ohnivého Vočka (1991) (epizoda) (S03E10)

• Toto je jediná epizóda, ktorá zmieňuje strednú školu v Springfielde. Vočko sa sťažuje, že táto škola cez ulicu je jeho jediným zdrojom príjmu vďaka automatu na cigarety, hoci budúce epizódy naznačujú, že to bola len zmienka, keďže na opačnej strane ulice bol gay bar s názvom Liga Extra-Nadržaných Džentlmenov, klub pre elitu a spoločenskú smotánku Springfieldu, a dokonca aj motel. (Pat.Ko)

Simpsonovi - U ohnivého Vočka (1991) (epizoda) (S03E10)

• Jedno z mála prípadov, keď je Lionel Hutz kompetentný právny zástupca. A samozrejme, nevyjde to v prospech Simpsonovcov. (Pat.Ko)

Simpsonovi - U ohnivého Vočka (1991) (epizoda) (S03E10)

• Pod podlahou na Lísinom večiernom pyžamovom večierku je potrubie označené ako olovo a izolácia označená ako azbest. (Pat.Ko)

Simpsonovi - U ohnivého Vočka (1991) (epizoda) (S03E10)

• K samému koncu epizódy je možné vidieť niekoľko barov s názvami podobnými "Flaming Moe's". Toto paroduje Ray's Pizza v New Yorku, kde existuje desiatky podobných podnikov s podobnými názvami. (Pat.Ko)

Simpsonovi - Jak Burns prodával elektrárnu (1991) (epizoda) (S03E11)

• V pôvodnom scenári chýbala sekvencia "Krajina čokolády", aj keď dialóg, ktorý ju nastavil, bol prítomný (Homer sa sťažuje novým nemeckým nadriadeným na nefunkčné cukrovinky a jeden z nich odpovedá: "Rozumieme, Homer. Veď sme z krajiny čokolády!"). Výkonný producent Sam Simon navrhol, že by mohli skutočne urobiť sekvenciu, v ktorej sa Homerova myseľ ponorí do fantazijného sveta vyrobeného z čokolády. Sekvencia bola nakreslená na storyboard animátorom Kevinom O'Brienom, ktorý ju navrhol ako paródiu na film Za zvukov hudby (1965), ale vedúci režisér David Silverman navrhol, aby bola originálnejšia. Silverman prekreslil novú sekvenciu a snažil sa spraviť Homera "šťastne zblázneného", keď prechádza mestom. Neskôr si spomenul: "Animoval som tú scénu snímka po snímke, potreboval som nakresliť ten štýl pre Homera. Jeho skákanie určovalo náladu toho dielu." (Pat.Ko)

Simpsonovi - Jak Burns prodával elektrárnu (1991) (epizoda) (S03E11)

• V sekvencii "Krajina čokolády" malo byť dopravné značenie s nápisom "Hershey Highway" (Hershey's je výrobca čokolády, ale termín "hershey highway" odkazuje na análne sexuálne aktivity). Avšak cenzori nesúhlasili a scenáristi ho nahradili nápisom Fudgetown. (Pat.Ko)