Simpsonovi - Bart vrahem (1991) (epizoda) (S03E04)

• Dozvieme sa, že skutočné meno Tučného Tonyho je William Williams. V neskorších sériách je Tonymu tiež priradené meno Anthony "Fat Tony" DaMico. (Pat.Ko)

Simpsonovi - Homerova definice (1991) (epizoda) (S03E05)

• Magic Johnson bol prvý profesionálny športovec, ktorý sa objavil vo svojej vlastnej úlohe ako hosť. Bol to tiež prvýkrát v seriáli, kedy sa slávny človek neuchýlil k použitiu pseudonymu. (Pat.Ko)

Simpsonovi - Homerova definice (1991) (epizoda) (S03E05)

• Toto je posledná epizóda Simpsonovcov, v ktorej počujeme ako Bartova krieda v úvodnej sekvencii pískne, a preto je tu gag s kriedou, "Nebudem pišťať kriedou". (Pat.Ko)

Simpsonovi - Homerova definice (1991) (epizoda) (S03E05)

• Pán Burns nosí parochňu na fotografii, ktorá je preložená, keď komunikuje s Kentom Brockmanom cez telefónny reproduktor. (Pat.Ko)

Simpsonovi - Jaký otec, takový klaun (1991) (epizoda) (S03E06)

• Časť epizódy, v ktorej postavy citujú Bibliu na podporu alebo proti klaunstvu, bola starostlivo preskúmaná. Citované pasáže z Biblie zahŕňajú Exodus 20:12 a Jozue 1:8. Citáty z Talmudu boli tiež preskúmané a dvaja rabíni, Lavi Meier a Harold M. Schulweis, boli uvedení ako "špeciálni technickí konzultanti". Schulweis bol požiadaný, aby si pozrel návrh scenára. Aj keď nie je fanúšikom seriálu, cítil, že "bol hlboký" a pridal niekoľko oprávnených zmien. Neskôr poznamenal: "Myslel som si, že to malo židovskú rezonanciu. Bol som ohromený podkladovou morálnou vážnosťou." (Pat.Ko)

Simpsonovi - Jaký otec, takový klaun (1991) (epizoda) (S03E06)

• V scénari sa Bart a Lisa snažia oklamať rabína Krustofskiho, aby sa stretol s Krustym tým, že zorganizujú obed medzi ním a Saulom Bellowom, "židovským spisovateľom, držiteľom Nobelovej ceny". Pôvodne malo ísť o Isaaca Bashevisa Singera, ale scenáristi to zmenili, keď Singer zomrel. Jackieho Masonove repliky museli byť preto prerobené, aby bola zmena dokončená. (Pat.Ko)