Ve Springfieldu vyrostla nová škola budoucnosti. Z Barta se stane premiant, ale ne všechny děti jsou s výukou spokojené... (TV Prima)

Anderton

Ale áno, mňa tieto sci-fi epizódy zo Springfieldu bavia. Konšpirácia vedenia školy mohla byť lepšie premyslená, ale jedna zo záverečných scén nám veľmi vtipne predstaví, ako by tá posledná práca pre ľudí v budúcnosti vyzerala. Možno je to trochu paródia na film Ja, Robot, ale v tomto prípade asi nie zámerná. Homer proti čiernej budúcnosti bojuje všetkými svojimi silami a inteligenciou, takže si domyslite, ako to dopadne, Alebo radšej si to pozrite. ()

LachtanShows

Přesně kvůli těmhle dvacetiminutovkám chápu všeobecný hate nejen na tuto, ale už tak 3-4 předchozí sezóny. Rádoby futuristické, rádoby trendy, ale nesmírně nudné a nezáživné. ()

hustle_sweat odpad!

Wow, další cringe epizoda.Bart bude ve škole odemykat skiny,Líza opět musí prosadit svůj názor (Líza je nejhorší charakter posledních sérii) a všechno ostatní je reklama pro společnosti,kam se to Simpsonovi dostali ? (BTW: Tohle je třetí moderní škola co skončila ze všech sérii) + (ty eko-teroristi už mi lezou krkem) ()

maxELfilmy

Tenhle díl mohlu a v určitých směrech je dobrý. Ale! Hlavní linka je podána tak nudně. A až na posledních 2 až 3 min., z nápadu vůbec nečerpá! Linka Homera dobrá a záživná. Bohužel je ta linka krátká. Celkově průměr s pár dobrými scénami. ()