Reklama

Reklama

Báječní a bohatí

(seriál)
  • USA The Bold and the Beautiful (více)
všechny plakáty
Ukázka z filmu 61
USA, 1987, 6733x30 min

Kamera:

Drew Ganyer

Hrají:

Ronn Moss, John McCook, Schae Harrison, Maeve Quinlan, Ashley Cohen, Rob Brownstein, Sean Whalen, Dylan Neal, Jacqueline MacInnes Wood, Jeremy Snider (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Báječní a bohatí patří k nejslavnějším a nejúspěšnějším seriálům v oblasti nekonečného žánru. Hlavními hrdiny jsou dvě rodiny, které podnikají v módním průmyslu - rodina Forresterů a rodina Spectrů. Úspěšnější je rodina Forresterů, která v módě udává styl. Osudy obou rodin jsou vzájemně propojené.

Tento seriál se natáčí již od roku 1987. To, že je populární, dokazuje hostování takových herců, jako jsou například Kabir Bedi, Paul Satterfield, Sean Kanan, Jack Wagner, Lorenzo Lamas, Marshall Teague nebo Antonio Sabato jr. Tento seriál je úzce propojen s dalším takovým podobným seriálem - se seriálem Mladí a neklidní. (videofil)

(více)

Videa (361)

Ukázka z filmu 61

Recenze (97)

1860 odpad!

všechny recenze uživatele

Ať už je to Manuela, Rosalinda, Betty, Kassandra, Kachorra nebo Esmeralda, pořád je to o tom samém.. Příběhy, zápletky, osudy postav se opakují, a vždycky se něco pořádného stane jednou za dvacet dílů.. nikdy jsem nedokoukal tyto seriály do konce, protože to prostě nešlo, ale vydržel jsem tolik dílů, abych to mohl shodit a varovat ostatní.. ()

LíškaEliša odpad!

všechny recenze uživatele

Úroveň seriálu je pomerne a podstatne vystihnutá už v samotnom názve. Je naozaj bohatý, ale akurát tak na svojich niečo vyše 2000 častí. Manželstvá a ľúbostné vzťahy sú podané tak, že ich tvorcom by mohli závidieť aj autori gréckych tragédii. Oidipovský komplex je nič oproti tomu, čo Báječní predvádzajú. Najviac koncentrácie budete potrebovať na to, aby ste pochopili kto je koho žena, otec dedko a babka a kto je s kým súrodenec a potom si vydýchli, že predsa len nejde o incest. Stačí si pozrieť pár častí a začnete robiť akúkoľvek činnosť, ktorá vám pomôže zabudnúť na infantilnosť tohto seriálu. ()

Reklama

hazaba 

všechny recenze uživatele

Víte, co je na tomto a podobných seriálech výhodné? (ovšem jak se to vezme, že?) Když uvidíte jeden díl a pak až nějaký další po x letech, velice rychle se zorientujete neboť za tu dobu se v podstatě řešilo jen to, jestli si vzít ponožky obě modré nebo jednu modrou a jednu červenou nebo obě červené... Ale přiznávám, že na rozdíl od jihoamerických telenovel tento seriál není tak přeslazený. Mimochodem, je docela zajímavé sledovat, že přestože od uživatelů získal pouhá 3% a řadí se tak k největším propadákům všech dob, existuje spousta lidí, kteří se alespoň na jeden díl dívali a pak mu s výrazem největšího odporu dali odpad... nebo jsem tak naivní, že si myslím, že na to, abych film/seriál ohodnotila, bych se na něj měla nejdříve podívat? ()

Damielka 

všechny recenze uživatele

Přátelé, ano, přiznávám, sklouzla jsem na zcestí a jednu dobu (asi půl roku v kuse) jsem tento seriál jako posedlá sledovala a dokonce si před každou dovolenou richtovala video, aby mi ani jeden důležitý 30minutový díl neutekl. Musím tomu dát aspoň tři hvězdičky (tu čtvrtou si odpustím, abych nebyla už za úplnýho úchyla), protože jsem skutečně prožívala všechno, co se v tom seriálu semlelo a někdy jsem i tu slzičku uronila. Uvědomuji si, že takové přiznání je asi sebevražda, leč nemohu jinak. Stalo se, odeznělo to a věřím, že se to už opakovat nebude, protože vím, že podobné seriály jsou naprostá vymývárna mozku a brak, který je dobrý leda tak pro znuděné důchodkyně (moje babička třeba milovala Esmeraldu, chudinka). Tak ještě jednou pardon... ()

Shadowfax odpad!

všechny recenze uživatele

Jediné, za co by šly přidělit body je, jak si distributoři poradili se sybolem dvou bé - Bold&Beautiful. Báječní a bohatí či Odvážní a krásní? Vždyť je to jedno, i když ten anglickej název je přesnější. Beautiful odkazuje na hlavní požadavky(a jediné) na herce. A ta odvaha? Tu teda maj, když si to troufaj vysílat! ()

Galerie (41)

Reklama

Reklama