Jeden z prvních spin-of ke Hvězdným válkám. Han Solo (Harrison Ford) je na návštěvě rodné planety svého přítele Chewbaccy (Peter Mayhew). Chtějí zde oslavit svátky zvané Wookiee (něco jako Vánoce), ale vše se jim snaží překazit agenti galaktické říše, kteří jim jsou v patách. Han Solo se zde také seznámí s příbuznými kapitána Chewbaccy, s otcem Itchyem (Paul Gale), manželkou Mallou (Mickey Morton) a synem Lumpym (Patty Maloney). Ukáží se zde i R2-D2 a C-3PO. (Terva)

Nathaniell odpad!

Být feťákem má svoje výhody. Jednou z nich je ta, že se vám může líbit TOHLE... ... Jenže já nejsem, KURVA, feťák!!! ... ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD, ODPAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Kryton

U svatého Yody co bylo tohle? Nemít asi 5 piv v sobě tak bych nevydržel ani minutu. Jestli jsou dnešní vánoční speciály uděsné a trapné, pak ty před 30 lety byly ještě horší. Lucas źdímal prachy jak to šlo, herci ždímali ze sebe křečovité cosi a ten kdo tohle celý napsal a zrežíroval ždímal asi lysohlávky. Psycho-alko hvězdný úlet. ()

Ramnit2402 odpad!

huuguughghg uughghhhgh uggguh wrrhw aarrragghuuhw uuh awwgggghhh uughghhhgh hnnnhrrhhh aarrragghuuhw aaaaahnr uughguughhhghghghhhgh aaaaahnr huurh huurh huurh huuguughghg raaaaaahhgh uughghhhgh uugggh huurh raaaaaahhgh uughguughhhghghghhhgh huuguughghg huurh aarrragghuuhw uughghhhgh aarrragghuuhw aaahnruh huuguughghg wrrhwrwwhw huuguughghg raaaaaahhgh raaaaaahhgh uughguughhhghghghhhgh aaaaahnr wuuh aguhwwgggghhh. ()

Czexx odpad!

Tohle si pouštějte pouze v případě, že je to jeden z posledních vašich nehodnocených filmů na ČSFD, nebo jste náhodou odborníci na "wookieštinu". Že je toto povinnost pro fanouška SW? Ne, není a uřpímně nechápu těch 35 %. Odpad - bez debat. Ke komentáři M.a.t.t.a: S alkoholem a ve skupině je to skutečně chvíli sledovatelné a dá se i zasmát, ale otrava alkoholem za to vážně nestojí, takže až vás to začne štvát, prostě to vypněte. ()

Visáč

Jeden z vrcholov 70s nevkusu. Pri sledovaní takýchto ujetostí sa mi vždy zasteskne. Mám totiž podozrenie, že ak by som v tej dobe TV producentom pitchol ideu na farebný remake Občana Kanea s Travoltom v hlavnej roli a disko soundtrackom, nielenže by to schválili, ale ešte by ma vybavili lajnou koksu na cestu. ()

• Neprirodzená tvár Marka Hamilla (Luke Skywalker) bola upravená, pretože herec sa vtedy zotavoval z operácie po vážnej nehode. (ČSFD)
  • Z rozhovorů a dotazů bylo zjištěno, že divákům se nejvíce líbila animovaná část s Boba Fettem. (Terva)
  • Ve chvíli, kdy se moderátor pořadu Noční Show Conana O’Briena (od r. 1993) Harrisona Forda na film zeptal, herec zavrtěl hlavou a pronesl, že na film už zapoměl. (Terva)