Hrají
Mary-Joan Negro
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Huff (2004) (seriál)
Ann Flood
USA
Nejlepší seriály:
Cosby Show (1984) (seriál)
One Life to Live (1968) (seriál)
All My Children (1970) (seriál)
Deirdre Haj
USA
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Na zdraví (1982) (seriál)
Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)
Ronnie Milsap
USA
Nejlepší seriály:
Another World (1964) (seriál)
Charles Grant
USA
Nejlepší seriály:
Předčasné vydání (1996) (seriál)
Another World (1964) (seriál)
V žáru noci (1988) (seriál)
Tina Leigh Cameron
Nejlepší seriály:
Another World (1964) (seriál)
Mark Pinter
Nejlepší seriály:
Narcos: Mexiko (2018) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Grace a Frankie (2015) (seriál)
Alexander Blaise
Nejlepší seriály:
Daredevil (2015) (seriál)
Úžasná paní Maiselová (2017) (seriál)
Miliardy (2016) (seriál)
Kay Peters
USA
Nejlepší seriály:
CHiPs (1977) (seriál)
Domeček na prérii (1974) (seriál)
Another World (1964) (seriál)
Jay Ingram
USA
Nejlepší seriály:
Měsíční svit (1985) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Kriminální oddělení (1973) (seriál)
Susan Harney
USA
Nejlepší seriály:
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Another World (1964) (seriál)
Simon & Simon (1981) (seriál)
Kimberley Farr
USA
Nejlepší seriály:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Another World (1964) (seriál)
Michael Allinson
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Courage the Cowardly Dog (1999) (seriál)
Another World (1964) (seriál)
Don Peoples
USA
Nejlepší seriály:
Courage the Cowardly Dog (1999) (seriál)
Příběhy z temnot (1983) (seriál)
Another World (1964) (seriál)
Lauri Landry
Nejlepší seriály:
Another World (1964) (seriál)
Instinct (2018) (seriál)
Simon & Simon (1981) (seriál)
Taylor Stanley
USA
Nejlepší seriály:
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
All My Children (1970) (seriál)
Another World (1964) (seriál)
Mike Minor
USA
Nejlepší seriály:
CHiPs (1977) (seriál)
Právo v Los Angeles (1986) (seriál)
All My Children (1970) (seriál)
Jessica Andrews
Nejlepší seriály:
Another World (1964) (seriál)
Carol Mayo Jenkins
USA
Nejlepší seriály:
Max Headroom (1987) (seriál)
Another World (1964) (seriál)
Matlock (1986) (seriál)
David Teschendorf
USA
Nejlepší seriály:
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Another World (1964) (seriál)
Hyperion Bay (1998) (seriál)