Bratva
Rusko,
2005, 46 min
Hrají
Jurij Tarasov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Bogdanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Michail Vasserbaum
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Sergej Ruskin
Polsko
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Michail Trjasorukov
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Igor Golovin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oxana Bazilevič
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Sparta (2016) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Irina Osnovina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Michail Guro
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Umanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Gennadij Smirnov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anatolij Petrov
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Grigorjev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Kosmidajlo
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Losev
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)