Reklama

Reklama

Wu-Tang: Americká sága

(seriál)
  • USA Wu-Tang: An American Saga (více)
Trailer
Životopisný / Drama / Hudební
USA, (2019–2023), 25 h 15 min (Minutáž: 41–70 min)

Tvůrci:

RZA, Alex Tse

Hudba:

RZA

Hrají:

Tamiz U. Rezvi, Caleb Castille, Anthony Chisholm, Dave East, Zolee Griggs, Julian Elijah Martinez, Ashton Sanders, Siddiq Saunderson, Tom Galantich (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(30)

Obsahy(1)

Děj je zasazen do začátku 90. let v New Yorku, na vrcholu crackové epidemie. Seriál sleduje vytvoření Clanu, vizi Bobbyho Diggse alias The RZA, který se snaží dát dohromady tucet mladých černochů, kteří jsou rozpolceni mezi hudbou a kriminalitou, a ze kterých se nakonec stane ten nejméně pravděpodobný příběh amerického úspěchu. (Disney+)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

kluk z Na 

všechny recenze uživatele

Jako fanoušek Wu jsem poslouchal kazety a jezdil na koncíky a popravdě jsem se trochu obával série o tlupě ze Staten Islandu. Ze začátku to bylo krapet zmatečný a uloudaný, nakonec série chytila celkem solidní tempo. Cast se vydařil na výbornou, kdy první co, tak mě zarazila nepodbnost Methodmana aka Shotguna. To se srovnalo když postava začala rapovat, bylo to přesný. Old9ýbího hraje dokonce jeho syn. Genius je opravdu největší profík a Reakwon si pořád šmudlá ruce jako v reálu. Jo cast se povedl, ale nejlíp z toho vyšel RZA pod jehož taktovkou to celý vzniklo, není divu, že jeho Bobby je fakt sympoš. Fakt maximální, až se mi to nechce věřit. Skvělá série, doporučuji. ()

Miroslav.Zac 

všechny recenze uživatele

Wu tang clan byla první hip hopová americká skupina, kterou jsem kdy slyšel a okamžitě si je zamiloval, takže hodnotím srdcem za pět, rozumem za čtyři - protože mi tam vadily některé scény či dokonce celé části seriálu, které neměly se skupinou moc společného. Vzhledem k počtu členů se ani nedivím, že vznikl třísériový seriál, protože na celovečerák (i když by si ho určitě zasloužili), by jejich příběh byl až moc dlouhý. ()

Reklama

dopestMF 

všechny recenze uživatele

Nepodme sa vobec bavit o tom, ze je to neskutocna bomba, podme sa bavit o tom, ze tento serial je hip hopovym Bohemian Rhapsody a to z kazdeho ohladu. Ak si na Wu vyrastal rovnako ako ja, tak je to este vacsie potesenie sledovat, Wu-Tang je u mna srdcovka od roku 1996, ked ma s nim zoznamil cavo z mojej ulice a odvtedy si dovolim tvrdit, ze som od neho neodisiel ani na den, aj teraz, pri pisani recenzie mi hra Ice Cream. Serial je nutnostou pre kazdeho fanusika hip hopu a nevyhnutnostou pre kazdu Wu head. Wu-Tang Clan ain't nuthing ta F' wit ()

Motinski 

všechny recenze uživatele

Jedna z najosobitejšich hiphopovych skupín aká kedy bola si zaslúžila seriálové spracovanie viac ako filmové už len kvôli veľkému počtu členov. Dopadlo to chvalabohu dobre a pre fanúšikov bude radosť sa pozerať. Seriál veľmi dobre funguje ako dráma, krimi pozadie tiež nie je na škodu a podaril sa aj kasting. (Jedine Method Man mi až tak nesedel). K dokonalosti chýba väčší ťah na bránku a asi by stačilo menej epizód. Príbeh dosť ťahá sila hudby ajkeď sa drvivá väčšina častí sústreďuje na iné veci. Poriadnu nálož rapu dostaneme až v 2. sérií niekde v polovici. Čakanie sa ale vyplatí. 1.séria 7/10   2. séria 7/10 ()

HennessyVSOP 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zvláštní směs pozadí hip hopové legendy a klišoidních urban story. Díly, které se týkají hudby jsou absolutně super, vata kterou je to proložené už tolik ne. Vzhledem k tomu, kdy ta serie končí je pro mě otázkou, jestli to mělo nebo má zamýšlenou druhou řadu, protože ta by mě opravdu zajímala. Jinak je to poměrně slušné, místy mi to připomínalo The Wire. A musím uznat, že ODB je zahranej opravdu skvěle. ()

Galerie (282)

Reklama

Reklama